Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 947: Queen'in Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom'ın hafızasının geri gelmesine mi sevineyim yoksa anında paket edilmesine mi üzüleyim karar veremedim. Kadının başına gelmeyen kalmadı valla :/

Ayrıca Luffy'nin tek yemesi ve Queen'in tepkisi müthişti :D Güzel bölüm.

Oda kendine gel ne yapmaya çalışıyorsun madem iç organlara zarar verebilecek bir teknik var o zaman kaido yu içten öldürebilirsin daha önce defalarca donanmaya tutsak olan kaido yu o teknikle yok edebilecek çok kişi var bilmiyorum alakasız mı girdim konuya çoktandır bakmıyorum :hoo:
Her zarar alan o teknikle düşecek diye bir şey yok. Kaido zarar alsa bile sadece o teknikle düşmez. Mangaka Luffy'nin işini kolaylastirmaz. Lucci, Katakuri dövüşleri ne kadar zordu hatırlarsın. Bunda çok daha zoru olacak. Düşeceği teknik nasıl bir sey olacak hayal edemiyorum şu an.

Yanlış, kötü, kaka, pis. :mincika:

Senin için düzelttim. Seviliyorsun. :utangac:
Kawamatsu reyizdir değildir orası ayrı da silüetini bu kadar saklayacak kadar değerli bir karakter değil. Adam King ile Queen'i şak diye göstermiş. Sadece 4 bölüm önce King olduğunu belirtmeden silüetini vermiş. Ama Kawamatsu'nun Kawamatsu olduğunu biliyoruz ama tipini göremiyoruz.

Bu bölümle beraber Garp'ın meyvesiz, Roger ile nasıl mücadele ettiği veya Akainu'ya doğru giderken Sengoku'nun endişesinin sebebi belli olmuş oldu. Garp hakide aştığı için tam bir canavar olmuş.

Vee Luffy de dedesi gibi haki master olup düz yumrukla dağları un ufak edecek Kral :a:

Kawamatsu reyizdir değildir orası ayrı da silüetini bu kadar saklayacak kadar değerli bir karakter değil. Adam King ile Queen'i şak diye göstermiş. Sadece 4 bölüm önce King olduğunu belirtmeden silüetini vermiş. Ama Kawamatsu'nun Kawamatsu olduğunu biliyoruz ama tipini göremiyoruz.
Kawamatau zoronun babası. Boylece marimo olayina da selam çakmış olacaklar hahaah komiğime gitti. Gerçi siluetin bakışı da benziyordu. Oda bu yapar mi yapar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık