Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 947: Queen'in Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bağlantıyı anlamadım yalnız.
Yani evet. Luffy 'nin organları ladtik olduğundan dayanıklı. Bu bildiğimiz bir şey. Ama Lucci ile alakayı kuramadım.
Lucci'nin o saldırısı Luffy'nin şuan öğrenmeye çalıştığına benziyor. Haki ile ilgili olabilir.

Ayrıca Lucci'nin o saldırısı haki ile ilgili ise Luffy'nin organlarının lastik olması önemsiz. Logia ile aynı mantık değil mi?

Lucci'nin o saldırısı Luffy'nin şuan öğrenmeye çalıştığına benziyor. Haki ile ilgili olabilir.

Ayrıca Lucci'nin o saldırısı haki ile ilgili ise Luffy'nin organlarının lastik olması önemsiz. Logia ile aynı mantık değil mi?
Lastik olmasına engel değil haki, kesin olmamakla beraber normal bir vücuda vereceği zarardan daha azını lastiğe veriyordur.

İyi de teknik hakili olsa anlamsızlaşıyor ki. Marifet hakisiz o etkiyi yaratabilmekte.

Demek haki ile vurduğunda hatta haki ile iç organlarına vurduğunda bile lastik özelliği hala devrede kalıyor, güzel meyve :sapkali:
Tabii ki haki meyveyi iptal etmiyor sonuçta :D

@Notanymore, @Alpamis in aşağıda söylediği gibi. Yeni haki tipinin iç organlara zarar veren tarzda olması ile aynı durumda lucci. Lucci çok güçlü. Sıradan insanların organları buna dayanamaza geliyor. Luffy nin yeni tekniği nasıl normal hakiden ayrılıyorsa, lucci de bu özelliği geliştirebildiği için diğerlerinden ayrılıyor diye düşündüm

Kapakta Jinbe'nin yaptığı yapacağı iş ancak bu kadar olur mesajı var. O kedi şimdi evinde yurdunda olmalıydı ama Jinbe'nin yarım işi neticesinde kedi yine kaybolmuş. Kuş balık peşinde Sunny önünde Brookla takılıyor. Bir daha da dönemez evine, yazık oldu. Tayfaya gelirse belki hayaline kavuşur ileride, ben bilemem ama.

Oda kendine gel ne yapmaya çalışıyorsun madem iç organlara zarar verebilecek bir teknik var o zaman kaido yu içten öldürebilirsin daha önce defalarca donanmaya tutsak olan kaido yu o teknikle yok edebilecek çok kişi var bilmiyorum alakasız mı girdim konuya çoktandır bakmıyorum :hoo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık