Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro ve Sanji'yi o meydandaki kim yakalayabilir ? Öyle bir şey olacağını sanmıyorum.
Sanji ve Xdrake'in son sahnesine bakarsan Xdrake siluet halinde hibrit forma geçiyor, bu adamın rolü orada bitseydi mangaka bunu göstermeye gerek duymazdı; diğer taraftaysa iki kılıçlı ve yaralı Zoro'nun karşısında Kyoshiro gibi biri var. Law ise yeteneğini kullansa da Bepo'dan dolayı yapabileceği bir şey yok. Bu üçü bir sonraki sayıda yakalanır.

Bu yeşil aynı ustasına benzedi çer çöpe şov yap kalbur üstü karakter çıkınca geri vites.Sen Kyoshiro ile dövüşüyordun karı kız düşünecek vakti nerde buldun.

Adam öyle bir yolunu yapmış ki Luffy nefretinden dolayı sanırım :D BM'nin Queen'e yaptığı atak ile Kaido'nun Luffy'e yaptığı atağın aynı olmadığını görüp Queen'in kalkma ihtimalinin daha fazla olduğu bir senaryoda Queen'i Luffy'den güçlü gösterme çabası. :D Bir daha ki bölüm Queen kalkarsa Queen > Luffy abi.

Ve tabi Zoro çok yorulmuş ya ölmüş Zoro ölmüş :hhh:
Muhabbeti tam bilmiyorum ama tahmin edebiliyorum. Aynısı direkt Luffy vs Kaido'da vardı. İşi bir anda bitirmek isteyip de bitiremeyince veriyor o soluklanmayı mangaka. Luffy de durdurak bilmeden boşalttı atağını Kaido'ya, sonra da nefes alma çizdi. Acaba burada haki ile alakalı bir şey mi var, yoksa Luffy yorulmaz iki vuruşta diyenler vardı. Oysa iki tarafta da altında buzağı aramayı gerektirecek bir olay yok yani.

Bu yeşil aynı ustasına benzedi çer çöpe şov yap kalbur üstü karakter çıkınca geri vites.Sen Kyoshiro ile dövüşüyordun karı kız düşünecek vakti nerde buldun.
Ooo kıskançlık, en büyük günahlardan biridir :ehe:

Tüttüre tüttüre bölümü izlediğin için Zoro ve Kyoshiro dövüşürken başkalarının araya girdiğini görmemişsindir artı ne yapsın adam Sanji'ye mi güvensin kızın hayatı için :oleyo2:

Sanji ve Xdrake'in son sahnesine bakarsan Xdrake siluet halinde hibrit forma geçiyor, bu adamın rolü orada bitseydi mangaka bunu göstermeye gerek duymazdı; diğer taraftaysa iki kılıçlı ve yaralı Zoro'nun karşısında Kyoshiro gibi biri var. Law ise yeteneğini kullansa da Bepo'dan dolayı yapabileceği bir şey yok. Bu üçü bir sonraki sayıda yakalanır.
Law belki ama diğerleri için komutan gelmesi lazım artı Kyoshiro'nun yakalamak istediğini de pek sanmıyorum :bilmem:

Sanji ise istediği an çekip gidecek hıza ve yeteneğe sahip.

@Tilqi_Gin O yazıları yazanların olayı aynı geçen spoiler geldiğinde de Franky, Zoro'nun hayatını kurtarıyor diye giydiriyorlardı, olay bağla değil bağcıyla alakalı :bilmem:

Ooo kıskançlık, en büyük günahlardan biridir :ehe:

Tüttüre tüttüre bölümü izlediğin için Zoro ve Kyoshiro dövüşürken başkalarının araya girdiğini görmemişsindir artı ne yapsın adam Sanji'ye mi güvensin kızın hayatı için :oleyo2:

Law belki ama diğerleri için komutan gelmesi lazım artı Kyoshiro'nun yakalamak istediğini de pek sanmıyorum :bilmem:

Sanji ise istediği an çekip gidecek hıza ve yeteneğe sahip.

@Tilqi_Gin O yazıları yazanların olayı aynı geçen spoiler geldiğinde de Franky, Zoro'nun hayatını kurtarıyor diye giydiriyorlardı, olay bağla değil bağcıyla alakalı :bilmem:
Siz 2019 model yeşilcilerin bahaneleri öldürüyor beni.

Drake'i bilemem de Kyoshiro devam ettirmez savaşı. Adam doğru düzgün dövüşmedi. Bitsin de gidelim gibiydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık