Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangaka yorgun herhalde, çizimler bayağı karışmış, temiz değil. Bölüm güzel.

Queen kalkar. Böylece Queen yonkoudan tek yemeyen birisi olarak luffyden güçlü deriz. Zoro yargı dağıtıyor. Zoroya yavaş diyen de ne bileyim sanjinin yanından şıp diye geçti adamı kesti kızı kucakladı gitti. Sanji suitsiz xdrake ile baş edemiyor gibi.

Lawın işi zor. Hawkinsin neden 4 canı var? Niye yeni can almamış? Tüm canları bitmeden yeni can alamıyor galiba. Yani 10 canı olsa 6 tanesi yok olsa, onların yerine can alabilmesi için geri kalan kendisi hariç 3 canı da kaybetmesi lazım sanırım.
Zannetmiyorum,direkt kendisi ayarlamış işte bana kalırsa. Başka can olursa savaşırken falan diğer canları bitmeden yakalanabilir ama şimdi Law hiçbir hareket yapamaz.

Bi sonraki sayıda Sanji ve Zoro yakalanır gibi. Zaten Xdrake hibrit forma geçti Sanji'yi yakalayamayacağını anlayınca.
Zoro ve Sanji'yi o meydandaki kim yakalayabilir ? Öyle bir şey olacağını sanmıyorum.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bölümde Ashura olayı merak uyandırdı bunun yanında Bigmom'un vuruşu güzeldi ama tek attığını hiç sanmıyorum. Queen de yürek yemiş hiç çekinmiyor, o sıfata o çekinmeme hiç yakışmıyor.

Ve tabi Zoro çok yorulmuş ya ölmüş Zoro ölmüş :hhh:

Not: Hawkins'in oynadığı oyundan sonra belki onu yenebilecek tek kişi Law'dır. Övülen zekasını ve mucizeler yaratabilen meyvesini nasıl kullanacak göreceğiz, aman kimseye dokunmayın Law'dan adam akıllı bir şeyler yapan Law'a geçmesi gerekiyor.

Sanji bu bölüm ezik görünmüş. Kimin sayesinde ödülünün arttığını unutmuş gibi.

Zoro maşallah o haliyle bile kızı rahat rahat kurtarıyor.

BM oshiruko yiyemeyince nolacak gerçekten merak konusu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık