Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hırsız kim çıkacak acaba? Yasu olur mu diyorum, ama aklıma Zoro ile birlikte kasabaya geldiği zaman köylüler ''hırsızın geldiğini'' söylemişti. Yasu o vakitler büyük ihtimal Zoro ile birlikte Kibi civarındaydı.

Ayrıca Orochi ziyafet verdiği sırada öğle vakti başkentte hırsızın görüldüğü söylenmişti sanki. O zamanlar Yasu kasabada olmalı.

Hırsız kim çıkacak acaba? Yasu olur mu diyorum, ama aklıma Zoro ile birlikte kasabaya geldiği zaman köylüler ''hırsızın geldiğini'' söylemişti. Yasu o vakitler büyük ihtimal Zoro ile birlikte Kibi civarındaydı.

Muhtemelen Yasu. Ölmedi mi bu diyerek Orochinin kardeşi mi acaba dedirtti. Benim teori yatar :D

Bak oraya hiç dikkat etmedim. Mucize.

Kesin mi olayların aynı anda gerçekleştiği :)
Aynı anda olmasa bile Zoro ve Yasu takılırken, hırsız Ebisu kasabasını ziyaret ediyor. Zoro ve Yasu'nun konuşmalarından baya bir takıldıklarını düşünüyorum.

Toko olabilir mi diye düşünüyorum ben. Büyük ihtimal o olmaz, ama haydi bakalım. Kasabaya gidip ilaç çaldım demesi ilginçti.

Kaptanlarında iş yok bari Zoro ve Sanji'nin yüzü gülsün.
Hancock ile çocukları olacak luffynin bir teoriye göre.Kadın adasındaki kadınlar onlar ne diye sorunca aile mücevherlerim diyordu , işlevini biliyor yani.Artık ace mi öğretti yoksa garp mı bilemem ama neyin ne olduğundan haberi var çocuğun , ilgisi yok sadece.Hancock bunu birşekilde kandırıp falan :hhh: yatak odasına doğru yere pirzolaları dizmiş :fool: gerisi hayalinize kalmış artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık