Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hepsini izlemedim de başka serilerden buraya güç kıstası getireceksek işimiz yaş...

Zaten güç gösterisi yapabileceği kişi olarak kadınlar kaldı. Kendi ligindeki adamlardan tek yemek basit bir olay değil. Bi açıdan Zoro da haklı.
Senin mantığına göre Zoro kendi kulvarındakilere tek de atıyor. Luffy de gitsin bir komutana tek atsın. Kendi kulvarı ya :)

Sanji her kadından friendzone yesin, Nami gibi kadınlar Sanji'yi kum torbası niyetine her gün tokatlasın, Zoro ise hiçbir çaba sarfetmeden kızı tavlasın. Zoro'nun dördüncü kılıcı kaldırışı şerefine bu bölüm yine Zoro fanı oluyorum @Mr.Bushido

Sanji her kadından friendzone yesin, Nami gibi kadınlar Sanji'yi kum torbası niyetine her gün tokatlasın, Zoro ise hiçbir çaba sarfetmeden kızı tavlasın. Zoro'nun dördüncü kılıcı kaldırışı şerefine bu bölüm yine Zoro fanı oluyorum @Mr.Bushido
Sanji, Namiyi, Robini, Shinobuyu kurtarsın. Bir de dayak yesin.

Zoro No1 kızı kurtarsın. Sonuç. Adam otomatik karizma.

Tekrar hoş geldin diyorum sana o zaman :D Ve Zoro böyle klas bir adam işte, kendini küçük düşürmeden, kızı düşürür hahaha:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık