Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano neden Zoro için kötü geçsin la? Adam daha wanoda yenilgi yüzü görmedi. Bir bayıldı diye ne diyorlar. Bir önceki bölüm tek attı diye övüyorlardı peh.

Hahhhh :oleyo: Buna çığlık attım :fool:İstediğim gibi gitmiyormuş okudunuz mu bunu ? :flaugh:

• Zoro'nun Wano'lu olduğuyla ilgili göndermeler yapıldı.
  • Zoro'nun atası olma ihtimali çok yüksek olan Ryuma hakkında Op evrenindeki en büyük tanıtım ve hype yapıldı.
  • Oden, Ashura, Kawa, Denji gibi güçlü samuraylar çıktı.
  • Ashura Yk3 düzeyi bir adamı çizecek ve Kaido'nun kendisini tayfasında isteyeceği kadar güçlü çıktı.
  • Oden, Wb ve Roger'ı etkileyecek kadar muazzam, Ashura'yı kendine hayran bırakacak kadar güçlü bir adam çıktı.
  • Wano ponegliflerin kaynağı çıktı.
  • Wano kairosekilerin kaynağı çıktı.
  • Hyogoro gibi bir moruk 1.5 milyar ederi olan serinin ana karakterine haki konusunda ders verdi.
  • Ryuma silahlanma konusunda seride sadece iki kişide gördüğümüz bir kullanım şekli sergilemiş. Bu hem Ryuma'yı hem Mihawk'ı hype'layan bir olay.
Vs. vs. Şimdi sen hangi mangayı, hangi kafayla okuyorsun bilmiyorum ama benim okuduğum mangada Wano beklentilerimi bir bir karşılıyor :) Hatta fazlasını bile karşılıyor şu ana kadar. Dayanıklılığı hakkında eşşşşşşek kadar konu açıp bir ton sahne attığım Zoro'yla ilgili komik ve su bulandırma amaçlı atacağın sahne yukarıda yazdığım maddelere gölge düşüremiyor ve düşüremez. Bilakis senin mangayı okuma ve yorumlama şekline gölge düşürür. Zira Wano ve Zoro'yla ilgili o kadar olumlu gelişmeyi görmeyip "Wano, Zoro fanları için kötü geçiyor" gibi komik bir izlenim ve algı yaratmaya çalışmak ancak seni art niyetli yapıp küçük düşürür. Wano ve Zoro hakkındaki olumlu gelişmeleri iyi takip et ki bu olumlu gelişmelerin tam tersi yaşanıyormuş gibi algı yapmaya çalışıp küçük düşmeye devam edebilesin.

Wano çok kötü geçiyor ya :hhh::fool::byee:
Her zamanki gibi yazılanı anlamamışsın:hhh:
Wano zoro için değil senin için kötü gidiyor. Zoro gayet iyi gidiyor bana göre. Yok ataymış yok şu karakter bu seviyede gibi basit çıkarımlarla gitmiyor wano;) Ayrıca senin yazdıkların ile benim yazdıklarım ile zerre alaka yok. Bu arada vista'nın zırh haki konusunda ustalaştığı ve kılıcını mihawk'ın da belirttiği gibi kara kılıç yapabildiğini biliyoruz.
Birde şu maddeler halinde yazman beni benden alıyor:hhh: yok hyogoro luffy'ye ders vermiş hahahaha ders versin ne olmuş yani? güç ile değil tecrübe ve gördüklerinle eğitirsin insanı şunu bi anlayamadın. Güya luffy'yi bu söylemle küçük düşürmeye çalışıyorsun la luffy'nin yendiği adamların seviyesini zoro görmedi bile. Bunu zoro'yu gömmek için söylemiyorum aydınlanman için söylüyorum çünkü sen luffy hakkında böyle şeyler söyledikçe zoro daha komik duruma düşüyor ve karakteri kötülemiş oluyorsun. Neyse çok küçük duruma düştüm dediğin gibi olsun aç düşmekten iyidir:D:oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık