Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne dilinde ne dilinde... Konuş konuş bitiremediler Sanji'yi :hhh:Kaido'nun hedefi Sanji :good::alkis:
Cevaplayacağını biliyordum mağlum sana çoğu şeyi hatırlatmak gerekiyor:D
Sanji’yi kyoshiro’ya söylüyorlar kyoshiro’da queen’den suikastçı yollamasını istiyor. Page one ne diyor? Cesedini usta kyoshiro’ya götüreceğim diyor;) tabi page one haşat olunca drake ve hawkins’de neredeyse her bölüm sanji’nin peşinde zaten. eee orochi’de hayıflanıyor bu olay hayra alamet değil diye. Ahahaha tabi wano arcı istediğin gibi gitmiyor dns bey:hhh: olsun her şey yolundaymış gibi yap ve sevdiğin karakterin herkesi yenecekmiş gibi davran işe yarıyor:good: Bak zoro komurasaki ile yattı bence wano sonu amiral demektir bu:hhh:

Zoro-Sanji olayı büyümez. Zoro Luffy'ye, eğer üstüne basmalarına izin verirsen bir dahaki sefere ben giderim gibi birşeyler demişti. Zoro'nun bahsettiği gibi bir olay değildi Sanji'nin Luffy'ye vurması. Luffy acıyanın kendi değil Sanji olduğunu söylerek Sanji'nin neden vurduğunu anladığını gösterdi ve tayfaya dönüşünü kabul etti. Bu yüzden Zoro'nun bilmesine bile gerek yok. Sanji affedilir yanı olmayan hareketler yapmış olabilir, bana ya da okuyucuların çoğuna ya da Nami'ye göre. Ancak Luffy konuyu kapattıktan sonra diyecek birşey yok. Kapandı gitti o mevzu bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık