Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hem karizma bir şekilde bayıl, devamı zaten malum. :D Bu arc prensesi Luffy'nin elinden kaptığı gibi Kaido'yu da kapmasın. :p

Şaka olduğunu belirtelim de... :D
Valla süprizlere açık olsunlar :D
Iyi olan kazansın.:D
Yani Zoro:ehe:
Ben demiyorum, Oda diyor. Kaç bölüm oldu, hala acısını çekiyor garibim. :)
Biz bunları açıkladık eyyyy çörekçiii :D

Böyle acıya can kurban :)

Oda hazırlıksız yakaladı valla. Hiç beklemiyordum aşk meşk olaylarını. Ben yavaş gelişen romantizmi severim.:D Bu acayip hızlı oldu. :)

Hala aklım almıyor bu sahneye/olaylara ya. Kız bir anda ortaya çıktı, kimliğini açıkladı, olaylar gelişti falan. Oda bazen basitliğiyle şaşırtıyor bizi anlaşılan.

@Mr.Bushido tek atan bir adamın, aynı anda tek yemesini nasıl ve ne kadar açıklayabilir ki bir insan. Sudan çıkmış balık gibi çırpınır en fazla.:)

Oda hazırlıksız yakaladı valla. Hiç beklemiyordum aşk meşk olaylarını. Ben yavaş gelişen romantizmi severim.:D Bu acayip hızlı oldu. :)

Hala aklım almıyor bu sahneye/olaylara ya. Kız bir anda ortaya çıktı, kimliğini açıkladı, olaylar gelişti falan. Oda bazen basitliğiyle şaşırtıyor bizi anlaşılan.
Her karakterde farklı işliyor gibi. Gerçi ortada tam bir romantizm olayı falan yok da, geçen arc Sanji bu arc bu mesele. Oda bir şeyler ayarlıyor gibi. Zoro daha şaşırtacak ya :D

Sanji baştan beri böyleydi de Zoro'da görünce tuhaf oluyor insan. Zoro'nun ilgi çekici olarak bir tek aile meselesi kaldı. Onun haricinde çok şaşırtacak bir durumu yok sanki.:p
Olsun yakıştılar. :D Dediğin gibi aile meselesi kaldı. Sen yazmıştın sanki bir teori dışlanan bir grup vardı. Onunla ilgili bir şey çıkmasın? Çok ironik olur hem, şu son olaylardan sonra.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık