Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shusui'yi tam anlamıyla kullanamıyor olabilir. Siyah kılıç vurgusu bence boşuna yapılmadı. Bunu King'den bağımsız olarak yazdım.
Siyah kılıç ekstra bir olayı çıkacaktır ona katılıyorum ama bunun silahın potansiyelini etkileyeceğini zannetmiyorum. Zoro zaten şuanda maksimum seviyede kullanıyordur. Siyah kılıç olayı tamamen açıklandığında balını kaymağını yiyecektir.

Bir de ben Zoro'nun hazan suyunu bırakmasından yanayım. Seri sonunda 3 tane kendi yapımı kara kılıç bıraksa çok daha güzel olur.

Zoro yavaş kessin King'i.

Hazan suyunu zaten şuanda tam kapasitede kullanıyordur onda sıkıntı yok. Pica, Zoro'nun sıkletinde birisi değildi bu yüzden armamenti aşmak Zoro için çocuk oyuncağıydı. Şuanda ki potansiyel rakipleri arasında en zayıf olanlar Shogun veya Jack onları bile zorlanarak aradan çıkartır. King şuanda Zoro'nun suyunu sıkar Smoothi'ye içerir.
Tam kapasite için kendisi de üstüne koka basacak kadar hakisini güçlendirmeli.

Zoro yavaş kessin King'i.

Hazan suyunu zaten şuanda tam kapasitede kullanıyordur onda sıkıntı yok. Pica, Zoro'nun sıkletinde birisi değildi bu yüzden armamenti aşmak Zoro için çocuk oyuncağıydı. Şuanda ki potansiyel rakipleri arasında en zayıf olanlar Shogun veya Jack onları bile zorlanarak aradan çıkartır. King şuanda Zoro'nun suyunu sıkar Smoothi'ye içerir.
Tayfanın ikinci adamı seride limon mu doğrayacak. Kaido Big Mom un olduğu yerde Zoro ya en kötü ihtimal King düşer. Daha azına ben kaldıramam. Zoro hala tek gözünü açmadı UNUTMAYALIM!..............

Tayfanın ikinci adamı seride limon mu doğrayacak. Kaido Big Mom un olduğu yerde Zoro ya en kötü ihtimal King düşer. Daha azına ben kaldıramam. Zoro hala tek gözünü açmadı UNUTMAYALIM!..............
Ben King'i alamaz demiyorum. Şuandaki haliyle alamaz ama öncesinde Jack/Shogun birisi ile Haki kasıp sonrasında dövüş içi p.uplarla alabilir King'i. Ama şuanda Zoro'nun rahatça kesip atabileceği bir rakip değil kendisi. Hatta karşısında Kata karşısındaki Luffy'den daha fena hale gelir bunu ikimizde istemeyiz.

Tam kapasite için kendisi de üstüne koka basacak kadar hakisini güçlendirmeli.
Zoro zaten üstüne koka basıyor zaten kılıca ben mi yanlış hatırlıyorum. Senin dediğin muhtemelen kılıcın kendisine ait olmasını sağlamak (kendi kara kılıcına çevirmek) ama ben Hazan suyuna onu yapacağını zannetmiyorum. Hem tarihi miraz hemde muhtemelen atasının yadigarını yok etmiş olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık