Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla bro ben Sanji’nin oraya gideceğini düşünmüyorum. Herkes ekranın başında şuan. Hiç gidecek gibi durmuyordu yani. Ben hala bir araya geleceklerini düşünmüyorum. Ama eğer gitseydi itişmezlerdi bence öyle bir saçmalık yapacaklarını düşünmüyorum o sırada. Ne olacaksa daha sakin bir anda olurdu :D
William hatırlattı bir zahmet gitmesin zaten otursun oturduğu yerde o. :flaugh:

Oo Diogenes kızma. Luffy,Law için ortaligi ayaga kaldirir.:D
Diyojen ne alaka yahu? Biraz bakayım dedim, oradan çok mu kötü biri gibi görünüyorum.:üzgünüm:

Luffy-Law ilişkisine laf yok. Ben "Law, Luffy'nin Whitebeard'ı olabilecek adam" derim. Ama tayfaya çok sinirliyim. Beraber yonkou karşısına çıkacağın insanlarla arandaki ilişki böyle olmaz. :hıh:

Diyojen ne alaka yahu? Biraz bakayım dedim, oradan çok mu kötü biri gibi görünüyorum.:üzgünüm:

Luffy-Law ilişkisine laf yok. Ben "Law, Luffy'nin Whitebeard'ı olabilecek adam" derim. Ama tayfaya çok sinirliyim. Beraber yonkou karşısına çıkacağın insanlarla arandaki ilişki böyle olmaz. :hıh:
Makedon Iskender'e soyledigi sozu soyledin o yuzden dedim.:D

Law konusuna sana hak veriyorum.Law haklıdır. Planı başlatan onlara guvenen law ama guvenmeyen tayfa.:artiz:

Tahminen en geç 2-3 bölüme her şey belli olur. Şu an Yasu'yu, Toko'yu ve Hiyori'yi; Zoro dışında kurtarabilecek birisi yok gibi. Bir ihtimal Yasu ölebilir ama Toko ve Hiyori'ye bir şey olmaz. Yani Zoro, öyle ya da böyle bir şeyler yapacak.
Aynen öyle. Bazen anlamıyorum insanlar sırf Zoro olduğu için her şeyi ona biçildiğini mi sanıyor, bilmiyorum ama onla ilgisi yok. Bu yaşanan olaylar sonucunda oluşan bir beklenti.

William hatırlattı bir zahmet gitmesin zaten otursun oturduğu yerde o. :flaugh:
Sanji'yi veya diğerlerini kötülemiyorum da, cidden gitmeleri hoş olmaz. İlk başta gitmemeleri kendi kararları. Belki o zaman için kendileri açısından o doğrudur diye düşünmüşlerdir. Şimdi sırf Yasu, Shinobu için falan önemli diye gitmelerini görmek istemem. Zoro ve Law karşılaşsın halletsinler oradakileri.

Makedon Iskender'e soyledigi sozu soyledin o yuzden dedim.:D

Law konusuna sana hak veriyorum.Law haklıdır. Planı başlatan onlara guvenen law ama guvenmeyen tayfa.:artiz:
He, o lafın söyleyeninin o olduğunu bilmiyordum. :flaugh:
Bir de Büyük İskender'e demiş he o lafı.
Yürek yemiş herhal:oleyo2:

Orda tek güvendiğim şey Sanji'nin sessizliğiydi benim. Eğer Law ve Sanji'nin bir planı vardıysa ve Law bu yüzden böyle çekip gittiyse ancak kabul edebilirim. Yoksa iş olmaz bu tayfayla. :hıh:

He, o lafın söyleyeninin o olduğunu bilmiyordum. :flaugh:
Bir de Büyük İskender'e demiş he o lafı.
Yürek yemiş herhal:oleyo2:

Orda tek güvendiğim şey Sanji'nin sessizliğiydi benim. Eğer Law ve Sanji'nin bir planı vardıysa ve Law bu yüzden böyle çekip gittiyse ancak kabul edebilirim. Yoksa iş olmaz bu tayfayla. :hıh:
Küçük sözlerde büyük anlamlar vardır. Iskender "Bir isteğin var mı Diyojen" diyor.:D

Law'la araları bozulmasa iyi olur. Yoksa işler ve arc uzar.

Sanji'yi veya diğerlerini kötülemiyorum da, cidden gitmeleri hoş olmaz. İlk başta gitmemeleri kendi kararları. Belki o zaman için kendileri açısından o doğrudur diye düşünmüşlerdir. Şimdi sırf Yasu, Shinobu için falan önemli diye gitmelerini görmek istemem. Zoro ve Law karşılaşsın halletsinler oradakileri.
Law'ın tek başına gitmesi Law için iyi olmayacaksa aynı eleştriyi almaya devam ederler. Yani bu olayı Law'ın itibarına çekmeli. Gerek power gerek olayları kızıştırması gerek sağlayacağı başarı adından bahsettirebilecek her ne olursa. Sırf 20 yıllık bir beklenti diye gitmelerini bende istemem. Law ile aradaki bağı ezip geçmiş olurlar. Madem öyle oturuyorlardı zaten yine oturup izlesinler.

Law'ın gideceği yer yakın mıydı? Karşılaşabilme durumu var mı ki Zoro ile. Tayfası dururken Yasu'yu kurtarmaya yönelir mi Law?

Law'ın tek başına gitmesi Law için iyi olmayacaksa aynı eleştriyi almaya devam ederler. Yani bu olayı Law'ın itibarına çekmeli. Gerek power gerek olayları kızıştırması gerek sağlayacağı başarı adından bahsettirebilecek her ne olursa. Sırf 20 yıllık bir beklenti diye gitmelerini bende istemem. Law ile aradaki bağı ezip geçmiş olurlar. Madem öyle oturuyorlardı zaten yine oturup izlesinler.

Law'ın gideceği yer yakın mıydı? Karşılaşabilme durumu var mı ki Zoro ile. Tayfası dururken Yasu'yu kurtarmaya yönelir mi Law?
Tamamen aynı yer. Hatta Yasu'nun arkasında hapis edilmiş şekilde bekliyorlar. Mecbur karşılaşacaklar. Hatta İlk Zoro gitmişken onları oradan çıkarsa ve Law'ın yeteneği sayesinde kaçsalar hoş olur. O kadar kişi anca Law'ın yeteneği sayesinde kaçabilir.

Bana Luffy dışında Law'a en yakın kişi olarak Zoro gibi geliyor. Gönlünü alır Law'ın. İki içki içerler yine.

Küçük sözlerde büyük anlamlar vardır. Iskender "Bir isteğin var mı Diyojen" diyor.:D

Law'la araları bozulmasa iyi olur. Yoksa işler ve arc uzar.
Law trip falan atmaz. Mesele "bana inanmıyor musun?"dan çok daha fazla.

Karşılarında Kaidou var. Böyle bir ilişki içindeyken bu adamın karşısına çıkarlarsa kazanma şansları olur mu?

Ben Law yerinde olsam "Bu insanlara sırtımı dayayıp, Kaidou'nun karşısına çıkamam ki." derim.

Niye bu kadar kızdım sanıyorsunuz? :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık