Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bushidom. Zorocu olarak sence Sanji ile başkentte karşılaşırlarsa itişirler mi?
İtişirlerse az sonra idam edilecek çarmıha gerilmiş Yasu varken bu yakışır kalır mı? Merak ettim sana sorayım dedim. :D
Onu bunu bilmem Law için gitmeyip, Yasu için gitmeleri ayıp olur. Bana izleyeceklermiş gibi geliyor.

Bu arada durduk yere neden Zoro gömülmeye başladı? Şu an başkentte gidiyor oluşu bile sorun oldu. Ne yapsın adamın ölmesine izin mi versin?

Allah aç gözünüzü doyursun, nasıl bir Luffy arcı bekliyorsunuz, dünya Luffy'nin etrafında dönerken?!

Kaldı ki Zoro arcı dediğin Wano'da bile şu ana kadar ağırlıkta olan karakter yine Luffy'dir, adam Kaido'ya saldırıyor, zindanda eğitim alıyor vs.
Kusura bakmayin ama yetmez.. Forumda msjlar bile Zoro temali. Önceden de Sanji temaliydi.

Ayrica, nasil bi Luffy düsmanisiniz ki Luffy agirlikli isleniyor diyorsunuz :( Spoilerlerde bile Luffy adi gecerse sükür edecek duruma geldik :(

Smoker Üstad; tarafsiz kurul olusturulmasini ve bu konuda bi karara varilmasini talep ediyorum :D

Onu bunu bilmem Law için gitmeyip, Yasu için gitmeleri ayıp olur. Bana izleyeceklermiş gibi geliyor.
Niye yahu?
Law kim ki?

Adam kendi kendine (ve tayfası tayfasına) müttefiğiz diye gelin güvey oldu, niye mabadlarını onun için kaldırsınlar?

Adamın lafına, tayfasına güvenmeyen insanlardan lütfen bir yardım gelmesin. Gölge etmesinler başka ihsan istemez.

Niye yahu?
Law kim ki?

Adam kendi kendine (ve tayfası tayfasına) müttefiğiz diye gelin güvey oldu, niye mabadlarını onun için kaldırsınlar?

Adamın lafına, tayfasına güvenmeyen insanlardan lütfen bir yardım gelmesin. Gölge etmesinler başka ihsan istemez.
Onu diyorum. Cidden çirkin bir olay olur. O yüzden kalmaları daha iyi olur.

Niye yahu?
Law kim ki?

Oo Diogenes kızma. Luffy,Law için ortaligi ayaga kaldirir.:D

Bushidom. Zorocu olarak sence Sanji ile başkentte karşılaşırlarsa itişirler mi?
İtişirlerse az sonra idam edilecek çarmıha gerilmiş Yasu varken bu yakışır kalır mı?
Valla ben Sanji’nin oraya gideceğini düşünmüyorum. Herkes ekranın başında şuan. Hiç gidecek gibi durmuyordu yani. Ben hala bir araya geleceklerini düşünmüyorum. Ama eğer gitseydi itişmezlerdi bence öyle bir saçmalık yapacaklarını düşünmüyorum o sırada. Ne olacaksa daha sakin bir anda olurdu :D

Son düzenleme:
Tahminen en geç 2-3 bölüme her şey belli olur. Şu an Yasu'yu, Toko'yu ve Hiyori'yi; Zoro dışında kurtarabilecek birisi yok gibi. Bir ihtimal Yasu ölebilir ama Toko ve Hiyori'ye bir şey olmaz. Yani Zoro, öyle ya da böyle bir şeyler yapacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık