Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack kim mi ki? O zaman ben sorayım Zoro da kim oluyor, Fuji ve Sengoku'nun gemisine deli gibi saldıran adamla kıyaslıyorsunuz? Arada kıyas yapılınca bile Jack her türlü korsan olarak şan, şöhret ve güç olarak üstün geliyor. Zoro'yu fazla şişiriyorsunuz.
Onlara göre Katakuriyi alır , Jackdan bahsediyorsun :D

He biz gidelim o zaman. :a:
Harbi siz niye geldiniz ki zaten. Tek yaptığınız arkın süresini uzatmak.:oleyo2:

9 kın da kendi aralarında batak atar artık.
Garibim Kidd de kaçtı gitti. Yeni dünyada bir adaya yerleşir, korsanlığa tövbe eder. Mazoşistin biriyle de evlendi mi ooohhh misss!
Oda, çocukları(Kid) pistten alıyor yavaş yavaş. Meydanlar asıl sahiplerine kaldı.:)

Kaido Kidde:Şimdi burdan gidiyorsun,Süpernovalara biz korsancılık oynuyormuşuz meğer diyorsun.

Acaba Kidd bu sözü tekrar Kaido'ya söyler mi?

Jack kim mi ki? O zaman ben sorayım Zoro da kim oluyor, Fuji ve Sengoku'nun gemisine deli gibi saldıran adamla kıyaslıyorsunuz? Arada kıyas yapılınca bile Jack her türlü korsan olarak şan, şöhret ve güç olarak üstün geliyor. Zoro'yu fazla şişiriyorsunuz.
Yoo şişirdiğimiz falan yok en alttan yorum yapıyoruz.
Arc sonu rakibi belli zaten.Rakibinin gücüde gayet açık.
Araları nasıl doldurucağıda belli o yüzden sadece zevkini çıkarmak kalıyor bize.

Açlık başımda duman
İlk açlık ilk heyecan
Acıkınca bayılan
Yeşil böceğim misin... :)
O olmamış bak. Şöyle olacaktı;

Açlık başımda duman
İlk tırpan ilk heyecan
Tek yarayla bayılan
Yeşil böceğim misin...

Artık sizli bizli olduk demek... Hem Law'ı kaybettik, hem de Law severleri. Ah be Shinobu!!! :(
Bir Lawsever olarak seni kendim adına temin edebilirim ki, benim kaybolduğum falan yok.

Benim gibi "Oda bu adamı doğru düzgün işlese Luffy'nin Whitebeard'ı olabilirdi." demiyor olabilirsin, ama Law'a yancı demediğin sürece benim için uygundur.

Gerçi burada kast ettiğin gruba ben dahil miyim bilemedim tabi. :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık