Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun abartilmış hali Zoro>Jack. Zoro'nun tam hali Jack<Zoro. Gömmüyorum. Sağ kol oldugunu kabul ediyorum. Ama Sağ kol seviyesi Luffy'nin sag kolu oldugunu.
Jack'in Zoro'dan güçlü olduğunu ben de düşünüyorum. Ama sen de aradaki fark çok çok büyük gibi bir yorumda bulundun, kabul et. :fool:
Ayrıca Jack vs Zoro beklemeyen tek kişi olarak, Nekomamushi'nin lanet ettiği ruh halindeyim şu an.
Oda, eğer sen Jack'i kedi ve köpeğe evire çevire dövdürmezsen.... :mincika:

Aslında tayfa neredeyse Yonkou indirme arifesinde. Tayfanın en güçlü 2. elemanının da nasıl olursa olsun bir Komutan indirmesi gerekiyor gibi hissediyorum. Sonuçta bu noktada en büyük destekçilerden biri sağ kol olmalı.
Yonkou'nun 3. veya 2 tumen komutanı ile sağ kol seviyesi adamınin sag kolu indirecekse güç dengesi cok değişir.

Zoro bu ülkeden ya kahraman olarak çıkacak ya da baş düşmanları olarak. Şimdiden iki tane ulusal hazineleri çaldı. :D Orochi, Queen ve Sanji düşman kazandıracak gibi kendisine baya. :D
3 görünen. Daha başkentin alayı var. Ebisuya sürülen 3 adam var. Zoro baya baya düşman edindi :D Nami bile kıza düşmüştü :d

944 de Zoro ağır bir şekilde Jack'e yenilse iki kılıç ile, daha sonra arc sonunda şöyle acayip bir power up alıp şov yapa yapa kazansa tatmin olurum açıkçası. Direkt alırsa sarmaz beni.

Jack'in Zoro'dan güçlü olduğunu ben de düşünüyorum. Ama sen de aradaki fark çok çok büyük gibi bir yorumda bulundun, kabul et. :fool:
Ayrıca Jack vs Zoro beklemeyen tek kişi olarak, Nekomamushi'nin lanet ettiği ruh halindeyim şu an.
Oda, eğer sen Jack'i kedi ve köpeğe evire çevire dövdürmezsen.... :mincika:
Jack'le kapışmasada olur. King bir vuruş eder zoro'ya mutluluklar diler.:)

Jack'le kapışmasada olur. King bir vuruş eder zoro'ya mutluluklar diler.:)
Ben Jack, King,Queen arasında çok fark olduğunu düşünmüyorum.
Bu yüzden utanmadan, çekinmeden Queen ile Sanji'yi, King ile Zoro'yu eşleştirdim.
Ama tabi bu eşleştirmeleri 1vs1 olur diye düşünmedim.
Belki King ve Queen handilaplı olur, belki bizimkilerin bir ortağı olur, bilmiyorum ama böyle düşündüm.

Yeter ki Jack'in icabına Kedi-köpek baksın.:mincika:

Düne kadar luffy cracker'i bile alamıyordu bügün zoro jackı alamıyo.Herhalde bir 10 arc felan daha var,luffy zoro güclenecek. Bundan sonraki rakipler jack'den king den güclu olacak belki shounen mantığı bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık