Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın yarası iyileşmiş diyorum. Oda net bir şekilde söylüyor işte.
O kadar ki göğsüne kızlar yatıyor. O durumda bir şey olmuyorsa kimse kalkıp "Zoro tırpan yedi, evet dinlendi ama hala handikapı var" demesin.:hıh:

İnsanlar niye hala Jack-Zoro diyor ki. Jack'in başı bağlı. Kabul etmiyorum Zoro'yu. :mincika:
O kadının göğsüne yatması şifa olur...

Bunun dışında, Zoro'nun göğsüne bir kadının yatımış olması yaranın iyi olduğu anlamına gelmiyor, o pozisyonda canı yanmasa da ciddi bir savaşta problem olabilir. Hani böyle bir durum söz konusu ise de op evreninde handikap denen şeyin pek tutarlı işlendiğini sanmıyorum. Bu yüzden bu söylemler bana biraz boş geliyor.

Atak var atak var. Cracker ayılamamıştı hatırlarsın.:D
Luffy'ye laf atmak için demedim ya onu :D Ateş Festivaline kadar iyileşebilecek kişi Jack. Bir kaç gün içerisinde bile neler atlattı adam. Law falan da büyük ihtimal orada olacak. Sanjiler gelir mi bilmiyorum, ama bana izleyeceklermiş gibi geliyor.

Çok ilginç bir noktaya doğru gidiyor. Birden herkes izlemeye başladı. Tam zamanında da araya girdi seri. :D

Bence tam birbirlerine göre rakipler. Katakuri dediğimiz adam Haki'de serinin zirve karakterlerinden birisi. Jack ile Katakuri'yi karşılaştırmak çok doğru gelmiyor bana.
Tamam Haki'de zirve olduğu su getirmez bir gerçek ama Jack'in dayanıklılığıda gücü de ortada. Ninja Raizo icin Mink Kabilesini karşısına aldı. Inu ve Neko'ya karşı sabah akşam demeden sırf istediğini almak için savaştı bu adam. Katakuri'den güç olarak 2 tik güçlü olmayabilir ama dayanıklılık olarak Kata'dan üstundur. Birde meyve konusunda antik zoanlar için eğer yenileme varsa her meyve'de(hızlar farklılık gösterebilir) Zoro ne kadar istesede alamaz bence.(Zoan yenileme konusunda emin değilim, yanlış olabilir,belirtmek istedim.)

Luffy'ye laf atmak için demedim ya onu :D Ateş Festivaline kadar iyileşebilecek kişi Jack. Bir kaç gün içerisinde bile neler atlattı adam. Law falan da büyük ihtimal orada olacak. Sanjiler gelir mi bilmiyorum, ama bana izleyeceklermiş gibi geliyor.

Çok ilginç bir noktaya doğru gidiyor. Birden herkes izlemeye başladı. Tam zamanında da araya girdi seri. :D
Yok ben de öyle algılamadım. Yani o darbe her ne kadar teklemiş olsa da öyle günler boyunca kendine gelememesini sağlayacak kadar ağır olmayabilir. Şu da var. Jack'i yenmişken neden tamamıyla aradan çıkarmaya yönelik ek bir hamle yapılmasın. Sonuçta bizimkiler açısından ölüm kalım savaşı.

Başka birisi yazdı mı bilmiyorum, Yasu'nun çarmıha gerilmesi Zoro'nun ilk bölümde bulunduğu durumu hatırlattı bana.

Yok ben de öyle algılamadım. Yani o darbe her ne kadar teklemiş olsa da öyle günler boyunca kendine gelememesini sağlayacak kadar ağır olmayabilir. Şu da var. Jack'i yenmişken neden tamamıyla aradan çıkarmaya yönelik ek bir hamle yapılmasın. Sonuçta bizimkiler açısından ölüm kalım savaşı.
Olursa zaten bana da sonuçsuz kalır gibi geliyor. Fakat, şaka maka insanları etkileyecekmiş gibi geliyor bu açıdan da sevindirici :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık