Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro 2 Kılıçla zar zor kurtarırsa yasuyu wanolularin gözünde yinede aaa çok güçlü. Kahraman zoro falan olur. Sonra çok tehlikeli bir durum olduğunda zoro sen yapaman seviyeni gördük yenemez olayları döner. 3 kılıclı zoro bu kez tehlikeyi bertaraf ettiginde wano nun gözünde aşırı değerli olur

Inu ve Neko sulong haliyle Jack'e "neden bu dünyaya geldim" dedirtecek. Jack onlar işin saklaniyor.:D Ama ilk once Zoro'yu benzetmesi lazım.:)
He benzetecekse öyle olur tamam.

Tabelayı Robin tutuyor Zoro için :byee:
Zoro tutuyor ya. :oops:

Geldikleri yönün güzel olduğu tabelaya çarpı çizilmiş. Gittikleri yön cehennem olan yön. bu yüzden zoronun elindeki bana farklı düşündürdü. Off ya bu oda ne kadar sıkıntılı bir adam. Ters köşe yapabilir benden demesi
Oda, yüzünden olmayacak şeyler bile düşünmeye başlıyoruz daha ne olsun. Adam bu konu da bir numara. :(

Luffy'i sağ kol seviyesi iken kata'yı zar zor alıyor. Luffy'nin sağ kolu luffy'nin zorlandığı rakibinin seviyesinde olan birini nasıl alabilir? Tamam zorlayabilir ama alması icin biraz daha guçlenmesi gerekmez mi?
Bence tam birbirlerine göre rakipler. Katakuri dediğimiz adam Haki'de serinin zirve karakterlerinden birisi. Jack ile Katakuri'yi karşılaştırmak çok doğru gelmiyor bana.

Linlin'in tayfası var bir de. Bu arcın kader Linlin tarafından belirlenecektir.

@Smoker iddia gelir bu Jack vs Zoro muhabbetinden.
Bak onları da unuttum. Onlar belki bizimkilere karşı olurlar. O zaman eşleşmeler için bire bir konsepti belki daha iyi uygulanır.

9 Kın içindeki adamlar sandığımızdan daha güçlüler. Şimdiye kadar pek bir numaralarını görmedik, ama görünce ağzımız açık kalacak, bunu sana temin ederim. Kaido'ya da herkes değil, 3-5 kişi girecek sadece. Adam hasar almıyor zaten, 10.000 kişi girsen neye yarar?
İşte işin diğer bir tarafı sandığımızdan bile daha güçlü çıkarsalar bunları karşılayacak karşıda kim var? Kaido'ya herkes dalacak dense o da olmuyor. Genelde bir eşleşme durumu oluyor. Dediğin gibi etki etmeme durumu da var.

Holdem falan bile iyileşmiş. :D Jack gibi birisi de iyileşebilir. Bana nedense Linlin, Kaido'nun yanında olacakmış gibi geliyor.
Atak var atak var. Cracker ayılamamıştı hatırlarsın.:D

Bence tam birbirlerine göre rakipler. Katakuri dediğimiz adam Haki'de serinin zirve karakterlerinden birisi. Jack ile Katakuri'yi karşılaştırmak çok doğru gelmiyor bana.
Haklısın jack banada kesinlikle kata ile eşleşemez gibi geliyor. Luffy ile savaşında zaten gördük haki de ne kadar usta olduğunu. Jack shutenmaru karşında bile koca bir yara aldi. Açıkçası Zoroyu shutenmaru dan daha güçlü gördüğüm için jacki zor durumda birakabilecegini düşünüyorum. Şuanda zoro da 2 kılıc var bu savaşın seyrine göre 3 kılıclı zoronun seviyeside belli olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık