Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940: İsyan Kıvılcımı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 83 48.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 38.2%
  • Kötü

Kullanılan: 24 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bildiğin denizdeki dalganın enerji biçimi. Böyle foşur foşur akıyor :D

Şimdi şuna bakalım.
http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/93/939/page/16

Burada Hyogoro amcanın yaptığı şey de Rayleigh'in yaptığı şey de aynı. Enerji dalgası dediğim şey budur.

Şimdi kullanım şekli ve mantığı olarak karşılaştıralım Luffy, normalde koluna bastığı hakiyi avuç içinde toplayarak dövüştüğü uzuv düşmana temas etmeden hakiyi yollamaya/iletmeye çalışıyor.

Zoro da normalde kılıcına bastığı hakiyi kılıcı düşmana temas etmeden karşıya yolluyor/iletiyor.

İki kullanım şekli ve mantığı da aynı. Rayleigh bunu file yaptı Zoro da bunu küçük ölçülerde Monet'e yaptı.
Tabire bak tabire. :D Hyo dedenin yaptığı aduket gibi bir şey iken Zoro'nun yaptığı ise slash'e haki eklemek. Aynı şey değil bence. Slash dediğimiz şey de rüzgar zaten.

Kocana'yı köpek gibi kullanacaklar ve Law'dan güçlü, neden saymayayım :D Ha Kocana Kaido ile birlikte bizimkilere girecek dersen... Sonumuz hayrola.
Onun dışında, Shutenmaru Jack'e girişiyle net belli etti kendini bence. Law'da onu yapabilecek kapasite yok.
Zoro'yu ayrı bir parantezde aldım dikkat edersen, ben güçlü olduğuna inanıyorum. Marco Gandalf misali atlar gelir, komaz bizim çocukları çolakta.
Zoro dışında aynı fikirdeyiz nerdeyse. Law kızdırılıp gitmesine neden olunacak bir adam değil böyle bir savaş öncesi. Savaşta çok işe yarardı. Şuan müttefikteki en güçlü 10 kişiden biri :)

Nasıl duygusal yaklaşıyorum? Adama diyor ki sen tayfanı salla onlar köşede ölsün diyor. Buna rağmen Shinobi haklı diyeceğiz ha valla ben duygusal yaklaşmıyorum. :D
Shinobinin ta a... bepoya bişe olmasın.
Hain kesinlikle shinobu.İç çatışma çıkarmaya çalışmasından bile belli.Orochinin ninja takımındaki eleman bunu tanıdı zaten ,kesin bu bitch hain

Nasıl duygusal yaklaşıyorum? Adama diyor ki sen tayfanı salla onlar köşede ölsün diyor. Buna rağmen Shinobi haklı diyeceğiz ha valla ben duygusal yaklaşmıyorum. :D
Shinobu bacıya ağzının payını vermesine ses eden yok gülüm, mesele bu ortaklığı kuran Luffy iken bizimkileri de bırakıp çekip gitmesi. Luffy de Doflamingo bunu tokatlarken çekip gitseydi keşke "neden asıl amacını bana söylemedin, bu ne güvensizlik" deyip.

Shinobu bacıya ağzının payını vermesine ses eden yok gülüm, mesele bu ortaklığı kuran Luffy iken bizimkileri de bırakıp çekip gitmesi. Luffy de Doflamingo bunu tokatlarken çekip gitseydi keşke "neden asıl amacını bana söylemedin, bu ne güvensizlik" deyip.
Adam sanki hadi ben müttefik değilim, tayfamı toplayıp gidiyorum dedi.. Hadi bakalım gerisi sizde Kaidou yu indirin mi ? Dedi.. :D
Shinobinin ta a... bepoya bişe olmasın.
Hain kesinlikle shinobu.İç çatışma çıkarmaya çalışmasından bile belli.Orochinin ninja takımındaki eleman bunu tanıdı zaten ,kesin bu bitch hain
Jinbe kanka sakin ol.. :D

Adam sanki hadi ben müttefik değilim, tayfamı toplayıp gidiyorum dedi.. Hadi bakalım gerisi sizde Kaidou yu indirin mi ? Dedi.. :D

Jinbe kanka sakin ol.. :D
Vallahi bakmak istemediği aileyi cügara almaya çıkıyorum deyip terkeden baba gibi ortadan kayboldu bir anda. Devamında ne olur Oda'nın yaratıcılığına kalmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık