Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido başkana da oda handikap verdi iyi mi. Hiç şaşırmıyorum artık tam güç göremiyoruz belki de son savaşa saklıyor ne bm de gördük ne başkan da gördük olacak şey değil.Oda ne yapmak istiyor nereye varmak istiyor anlat oda korkmadan anlat.

Niye saçma olsun ki? Belki de Luffy ve Law gidince onlar da peşinden çıkıp kaleden çıktılar yani. Onu geçtim alev benzeri bir yapıda olduğu için Kin'emon kesmiş de olabilir. Kurtulmaları için üretilebilecek on tane şey bulunur da hemen saçma demek ney yav.
Saçma değil de klişe diyelim ona biz :gamyon:

Kinemonun kasabaya yönelmiş tsuruyu kurtarmak için. Enelin 2 milyon wattlık saldırısından kurtulan adam gibi olacak benim için. Tabi herkesin mantığı farklı çalışır başkasına saçma gelmeyebilir
Daha saldırının gücü bile belli değil ki. Sen saçma demek istiyorsun sadece. :/ Alt tarafı binayı uçurdu yani.

Luffy bir yumruk attı diye Kaido'yu küçümseyen mi ararsın, gömen mi ararsın? Cidden komik bir forum oluyor burası her geçen gün. :D

Adam kalkacak şimdi ''Hangi böcük ısırdı lan beni'' diyecek. :(

Hadi Hawkins’i anladıkta Jack neden şaşırıyor Kaido’nun saldırısını görünce.Ulan adam zaten tayfasının has üyelerinden.

1000. mesajımın böyle bir bölüme denk gelmesi güzel oldu. Bu saatten sonra Wano da "Plan yapmayın Plan" şarkıları dillenecek. Kaidolar Jackler bitmez Wano'da...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık