Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 920: Oden’i Seviyorum

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teşekkür ederim canım, spoiler istedin verdik, hiç mi heyecanlanmadın :S Hem Perşembe okumak istiyorsun hem de Çarsamba boş muhabbet çevirenlere laf atıyorsun ne güzel iş ya.
konu başlığı "boş muhabbet" de ben mi yanlış yerlerde geziyorum. Neyse küçük bir derdimi dile getirmiştim sadece, böyle karşılıklar beklemiyordum. iyi forumlar

konu başlığı "boş muhabbet" de ben mi yanlış yerlerde geziyorum. Neyse küçük bir derdimi dile getirmiştim sadece, böyle karşılıklar beklemiyordum. iyi forumlar
Sen başlatmadın mı?
bu "spoilerı biliyoruz da söylemiyoruz" modası da yeni çıktı. Bir de ucundan bişiler söyleyip milleti heyecanlandırıp izlemeler filan cidden enteresan. Spoilerı paylaşmayacaksanız niye yapıyorsunuz bu muhabbeti. Bunu yapanlarda ya yönetici ya da eski yönetici... ne kadar saçma
Pardon yav. Tutamadım kendimi.

@twei

Luffy ve Sanji=Big Mom.
Luffy ve Zoro =Kaido.

Kaido ile Bm arasındaki fark Zoro ile Sanji arasında fark kadardır diyebilir miyiz ? Dersek eğer forumda Kaidoya kaç tane Big mom aldırırlar ?

Bence her zaman erken verme eğer sorun olacaksa. Ama arada şey olursa vermen güzel olur bence, yani bu raftel gibi güzel şeyler yada başlayacak bir dövüş gibi şeyleri verirsin. Zaten onlar her zaman olmuyor.
Açıkçası bana spoiler veren kişi burada paylaştığımı bilmiyor, bilse hayatta vermez. Ben de her şeyi açıklamak isterim, ama öylece olmuyor. Tüm Kek zamanları da spoiler paylaşıyordum önceden sizinle hatırlarsan, sızıntı mı var diye millete sormuşlar. Bir süre spoiler gelmedi, gelmeye başladıktan sonra da burada yazmadım ne olur ne olmaz diye. Zaman Meyvesi hususu da sitede çok merak edilen bir şey diye yazdım. Yabancı forumlardan hemen sordu adamlar. Salladım tuttu demek zorunda kaldım.

Hani birileri bişiler biliyor da; bilmeyip sallayan, senin yaptığını yapmaya çalışanlar türedi benim asıl derdim onlarla sanırım. Bu erken spoiler işinin nasıl dertler açabileceğinin farkındayım ama siz böyle bişiler konuşunca insan meraklanıyor. Böyle şeyleri keşke nası desem böyle forumda değil de private konuşsanız, en azından huzurluca perşembe gelen spoilera tastamam baksam. Tabi böyle ucundan duyup heyecan katmak isteyen de vardır. Ben en iyisi kendimce biraz dikkatli davranayım.
Ben en azından bir fikir olması açısından tahmin gibi görünen şeyleri yazıyorum. Çok problem olmaz öyle. Ama geçenki gibi meyve ismi falan verince sorun olabiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık