Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 920: Oden’i Seviyorum

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Açıkçası bana spoiler veren kişi burada paylaştığımı bilmiyor, bilse hayatta vermez. Ben de her şeyi açıklamak isterim, ama öylece olmuyor. Tüm Kek zamanları da spoiler paylaşıyordum önceden sizinle hatırlarsan, sızıntı mı var diye millete sormuşlar. Bir süre spoiler gelmedi, gelmeye başladıktan sonra da burada yazmadım ne olur ne olmaz diye. Zaman Meyvesi hususu da sitede çok merak edilen bir şey diye yazdım. Yabancı forumlardan hemen sordu adamlar. Salladım tuttu demek zorunda kaldım.
Haklısın tabi sonuçta adamlar sızıntı yaşamak istemez. Zaten her zaman perşembeyi bekliyoruz spoiler için. İşte ara olunca böyle oluyor insanlar sabırsızlanıyor. Ama sen bildiğin gibi devam et bence, sonuçta bu işlerin nasıl döndüğünü sen biliyorsun.

Hani spoiler yok mu? :hhh:

Şaka bir yana "Oden'i seviyorum" başlığını gördükçe Oden'den gıcık almaya başladım. Adama karşı ön yargıyla yaklaşacağım bu gidişle :D

Ben en azından bir fikir olması açısından tahmin gibi görünen şeyleri yazıyorum. Çok problem olmaz öyle. Ama geçenki gibi meyve ismi falan verince sorun olabiliyor.
Arkadaşın dediğine katılıyorum. Senden gelen bilgiler mi onlar bilmiyorum ama fikrimin bile olmadığı şeyler (King?, Queen?) üstüne yüzlerce mesaj-teori gördüm son haftalarda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık