Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 919: Oden Kalesi'nin Yıkıntıları

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 58.1%
  • İyi

Kullanılan: 45 23.6%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.9%
  • Kötü

Kullanılan: 9 4.7%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    191
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değilde ben tırsmaya abşladım. Zaman yolculuğu, hayalet şakaları, Ace'in bir kaç kere anılması falan. ODA'dan beklemiyorum ama bu editör "Ace çok sevildi geri dönsün" falan demez umarım.

O değilde ben tırsmaya abşladım. Zaman yolculuğu, hayalet şakaları, Ace'in bir kaç kere anılması falan. ODA'dan beklemiyorum ama bu editör "Ace çok sevildi geri dönsün" falan demez umarım.
O kadar da batırmaz umarım. Gerçi Wanoda bi sempatimi kazandı ucundan ama her türlü gereksiz olur.
Ace’in bile sevenleri var be! :oops:

Ne zaman meyvesi çıkar ne de edo tensei gibi yalama teknik.O kadar karışılmasına izin verme mangaka.Fanboygirl ler için ace geçmişi çıkardı onunla yetinsinler.

geleceğe doğru tek taraflı bir gidiş olduğu için paralel evren olmayacaktır. geçmişe gitmiş olsalardı işler çok sarpa sarardı.

bence meyve gücü ile 20 yıl ilerisine gittiler. Kuma'nın meyvesi nasıl mekan olarak uzağa gönderiyorsa, bu meyve de zaman olarak ileriye gönderdi. Asıl sorumuz neden 20 yıl olmalı bence.

geleceğe doğru tek taraflı bir gidiş olduğu için paralel evren olmayacaktır. geçmişe gitmiş olsalardı işler çok sarpa sarardı.

bence meyve gücü ile 20 yıl ilerisine gittiler. Kuma'nın meyvesi nasıl mekan olarak uzağa gönderiyorsa, bu meyve de zaman olarak ileriye gönderdi. Asıl sorumuz neden 20 yıl olmalı bence.
20 yıl sonrasının hedeflenmesi belki Ace in büyüyecek olmasıyla alakalıdır. Yaş durumunu çok bilmiyorum da Roger belki çocuğum olacak o buralara gelecektir diye söylemiştir. Gerçi çok mantıksız çocuk niye illa korsan olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık