Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 919: Oden Kalesi'nin Yıkıntıları

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 58.1%
  • İyi

Kullanılan: 45 23.6%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.9%
  • Kötü

Kullanılan: 9 4.7%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    191
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Viz'e bakan oldu mu bilmem ama Orochi iki kılıç kullanmıyor. İki taraflı(?) kullanıyor. Two-sided diyor. Ben şöyle algıladım(Google'da bulduğum ilk görsel)
Darth Maul stayla yeaa böyle zenginlik katmış olur ya olsun bu ama şey de olabilir, iki tarafı da keksin kılıç. Yani kılıcın sırtı da keskin olabilir vs, gerçi nasıl çeviriliyor bilmiyorum, Japoncası Orochi Nihen/二辺流 imiş.

Darth Maul stayla yeaa böyle zenginlik katmış olur ya olsun bu ama şey de olabilir, iki tarafı da keksin kılıç. Yani kılıcın sırtı da keskin olabilir vs, gerçi nasıl çeviriliyor bilmiyorum, Japoncası Orochi Nihen/二辺流 imiş.
Japoncasına da baktım ama şey edemedim ben de.

Two-Sided, iki tarafı keskin manasına da geliyor olabilir. İki ayrı kılıç dual-wielding, iki elle tutulan tek kılıç two-handed oluyor. Ama two-sided'in iki ihtimali var.

Doğru diyorsun ama aklıma şey geldi benim. Animenin 855. bölümünde Dosmarche'a ikinci bir kılıç eklemesi yaptılar. O da iki kılıcı birleştirip kullandı.
Böyle bir şeyi nasıl hatırlıyor olabilirsin yav, boşuna Oda demiyoruz demek ki sana :D

Güzelmiş ama bu, shogun da böyle çıkabilir demek, çıksa da güzel olur bence.

geleceğe doğru tek taraflı bir gidiş olduğu için paralel evren olmayacaktır. geçmişe gitmiş olsalardı işler çok sarpa sarardı.

bence meyve gücü ile 20 yıl ilerisine gittiler. Kuma'nın meyvesi nasıl mekan olarak uzağa gönderiyorsa, bu meyve de zaman olarak ileriye gönderdi. Asıl sorumuz neden 20 yıl olmalı bence.
Nedeni açık, seçilmiş kişi Luffy 20 yıl sonra wano'ya gelecek. Kehanet öyle...

Zaman meyvesi varsayalım Odende ise Roger, Rayleigh'e ona güvenerek "ölmeyeceğim ortaak" diiye demiş olabilir mi acep diye düşünüyorumda, Roger idamından beri zamanda geziyor olabilir gibi giibi...
İdam edilen onun bir zaman yansıması ise peki? Eğer böyleyse gücün işlemesi için Oden'in yaşıyor olması gerekir.
Biraz extrem senaryo olsada nedense kralın ölümüne inanasım gelmiyor bu zaman olayı çıktıığından beri.
Roger ile Oden bağlantısı gözükten sonra bir şeyler çıkabilir de, çıkmayabilirde.

Bi bakmışız Roger büyük savaşın ortasında çıka gelmiş. Ama olmaz herhalde, Luffy'nin rolünden almak zorunda kalır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık