Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 919: Oden Kalesi'nin Yıkıntıları

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 58.1%
  • İyi

Kullanılan: 45 23.6%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.9%
  • Kötü

Kullanılan: 9 4.7%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    191
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orochi 2 kılıç kullanıcısıymış. Momonosuke de 2 adet eğitim kılıcıyla pratik yapıyor. Acaba orochi momonun kendisi olabilir mi ? Küçük momonun 20 yıl sonraki hali. Ve dış dünyaya açılmasından dolayo ailesine karşı gelmiş ve kendi ailesini katledecek kadar gözü dönmüş birisi.
Momo tek kılıçla eğitim yapıyor :(

Ben sevdim. Zamanda ileri giderek paradoksa neden olunmaz ama varsa zaman manipülasyonu biraz işleri karıştırabilir. Ayrıca Wano işgal edildikten sonra geçmişe gönderilmelerinden daha iyidir her şey olduktan sonra geleceğe gönderilmek. Böylece Wano için büyük bir ders olacak kurtarılması. Eğer geçmişe gidip kurtarılsaydı kimse ele geçirilmenin farkına varmayacaktı. Robin ve diğerlerinin yerleştirildiği(?) mekanlar ve meslekler Law'ın Kinemonların meseleyi anladıktan sonraki planı mı onu merak ettim. Böyle böyle geçmişi hatırlayanlar ve gerçeği bilenleri hikayeye dahil edecek gibi duruyor. Ayrıca asimile edilmiş beyni yıkanmış halka nasıl bir trajedi, nasıl bir şok yaşatacak acaba Oda merak ediyorum :D Luffy ve tayfa daha girişten belli, kahramanlığın zirvesine oynayacaklar.

Dikkat edersen oradaki tek kılıcın izi değil kafasının üstünde birebir sol eliyle tuttuğu başka bir kılıç var.
O efekt. Bu hareketsiz bir çizim olduğu için nesnenin önceki konumunu belirten bir ön çizim gerekiyor. Bi önceki sayfada görüyorsun, sol elinde tek kılıç var. Onu savuruyor başının üstünden önüne doğru. Bu aksiyonun tamamını tek tek çizmek yerine aksiyona başlayış, aksiyon çizgileri ve son hal birlikte tek çizimde birleştiriliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık