Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 919: Oden Kalesi'nin Yıkıntıları

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 58.1%
  • İyi

Kullanılan: 45 23.6%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.9%
  • Kötü

Kullanılan: 9 4.7%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    191
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar İmgur linkini açamıyorsanız başına 0 koyun. Ben koyulmuş halini ilk mesaja koydum zaten, halen açılmıyorsa başka kaynağa yükleyelim, hızlıresim falan.

OP uzun zamandır hikaye bazında kendini tekrarlıyordu. Bu sefer zaman yolculuğu konusuna giriyor Oda. Altından kesin olarak kalkar ona şüphem yok, ancak içinde zaman yolculuğu olupta hatasız seri varsada ben bilmiyorum. Değişiklik iyidir, bıkmıştık adaya git prenses kurtar, adaya git prenses kurtar. İyi iyi güzel bazı arkadaşların beklediği gibi Wano sıradan bir arc olmaktan çıktı artık.

Orochi 2 kılıç kullanıcısıymış. Momonosuke de 2 adet eğitim kılıcıyla pratik yapıyor. Acaba orochi momonun kendisi olabilir mi ? Küçük momonun 20 yıl sonraki hali. Ve dış dünyaya açılmasından dolayo ailesine karşı gelmiş ve kendi ailesini katledecek kadar gözü dönmüş birisi.

Bölümün kısa özet ve tepkisi bende 'Haydaaaa' oldu.Okuduktan sonra aklıma gelen tek şey ise muhtemelen balık adam adasındaki hapa benzer bir hap içmişler ve zamanda 20 yıl donmuşlar veya 20 yıl yaşamadan bekleyip sonradan yaşamaya başlamışlar tarzında ama düşünecek kafa yok şuan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık