Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 918 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahahaha. Spoiler'ı ben vermişim sana zaten. @Densetsu no Samurai
Spoiler'ın akşam geleceğini biliyordum. Bilerek sana pasladım ki yerli Oda'ya yani sana olan inançlar pekişerek çoğalsın ;):fool:

Yalnız çok ilginç bir bölüm geliyor. O mezarlar ney lan öyle ? Zoro oraya ne zaman gitmiş, ne için gitmiş ?

Mezarlar oradaysa ölüyü dirilten bir meyve mi var bu adamlarda nedir ?

Yoksa bir zaman karmaşası mı yaşıyor Wano ? Birinde zaman meyvesi var ve olayları değiştiriyor mu nedir ? Çok ilginç.

Spoiler'ın akşam geleceğini biliyordum. Bilerek sana pasladım ki yerli Oda'ya yani sana olan inançlar pekişerek çoğalsın ;):fool:

Yalnız çok ilginç bir bölüm geliyor. O mezarlar ney lan öyle ? Zoro oraya ne zaman gitmiş, ne için gitmiş ?

Mezarlar oradaysa ölüyü dirilten bir meyve mi var bu adamlarda nedir ?

Yoksa bir zaman karmaşası mı yaşıyor Wano ? Birinde zaman meyvesi var ve olayları değiştiriyor mu nedir ? Çok ilginç.
Asıl önemli olan oraya giderken nasıl kaybolmadı bu salak :hhh:

Hawkins’i kimse kesemiyor :)
Umarım bölüm bu kadar değildir.
Bu arada tama çok büyük bir sorun :)
Hawkins'e bir numara çekilecek, onun gücünü de bir şekilde büyüyü tersine çeviren biriyle kapıştıracaklar eğer bizimkilere katılırsa.
Şöyle bir teori yazılmış orojakson'da.
Oden, momo, Kinemon, Kanjurou, and Raizou are already been dead. But their spirit came back to life by Oden's Devil Fruit power. The fruits might works like Brook's fruit. But instead of reviving himself, the user could revive the other at the cost of his own life. The Power is like a Rinne Tensei.

Momo, Kinemon, Kanjurou, and Raizou are already dead meanwhile Oden still at the death door and he decided to use his last dying breath to revive them. One of the reasons is that Momo has the VOAT and Oden knew that it would be very important for"dawn" thing. The other reason and the main one is because a father just can't/won't let his child to die.

Kısaca; Momo, Kanjuro ve Kinemon zamanında öldüler. Oden, şeytan meyvesi gücünü kullanarak, kendi canı karşılığında onları diriltti diyor. Birden fazla kişiyi diriltebilmesine pek ihtimal vermiyorum. O yüzden tutmaz gibi.
Hmm. Peki bu teori Momo'nun ben Roger'ı gördüm lafıyla geliştirilebilir mi :S Belki de Kinemonlar ve Momo farklı zaman dilimlerinde yaşadılar ve Momo gerçekten de Roger'ı gördü ama bir hastalıktan öldü. Oden de kendini feda etmeden önce Roger'ın bi ifadeysini hatırlayıp, etkilenip Momo'yu da Kinemonlar ile birlikte hayata döndürdü vs.

Hawkins'e bir numara çekilecek, onun gücünü de bir şekilde büyüyü tersine çeviren biriyle kapıştıracaklar eğer bizimkilere katılırsa.

Hmm. Peki bu teori Momo'nun ben Roger'ı gördüm lafıyla geliştirilebilir mi :S Belki de Kinemonlar ve Momo farklı zaman dilimlerinde yaşadılar ve Momo gerçekten de Roger'ı gördü ama bir hastalıktan öldü. Oden de kendini feda etmeden önce Roger'ın bi ifadeysini hatırlayıp, etkilenip Momo'yu da Kinemonlar ile birlikte hayata döndürdü vs.
Zaten teorinin çıkış noktası o. Ben yazmayı unutmuşum. Roger mevzusundan dolayı böyle şeyler yazıyorlar.

Şu daha mümkün gibi gözüküyor. Malum Momo falan Roger'ı gördüm falan diyordu. Gerçi Oda bu tarz epik güçleri hep kısıtlamıştır ama en azından kurgusal olarak hoşuma gitti :good:
Valla iyice işkillenmeye başladım bu zaman karmaşasından. Bahsettiğim zaman odası ya da zaman tüneli gibi p-up şeysi gerçekten olabilir mi acaba burda ? Allah Allaaaaah. Bir yandan da değişik değişik şeyler aklıma geliyor ama dillendirmiyim şimdilik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık