Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 918 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law'ın karizması nadir bulunan bir şey. Sesi de ayrı bir dünya zaten.
Aynen sesi baya iyi.
Benim için ses konusunda 2. veya 3. sıraya oynar.
1. Croco o kolay kolay değişmez.
Hawkins'e bir numara çekilecek, onun gücünü de bir şekilde büyüyü tersine çeviren biriyle kapıştıracaklar eğer bizimkilere katılırsa.
Aynen bana da öyle geliyor çünkü Oda ısrarla hasar almadığını gözümüze sokmaya çalışıyor.
Öyle biri gelecek ki hawkins kanlar içinde kalacak gibi duruyor.

Şöyle bir medyada gezindim de şu geçmişten gelme olayı baya yaygınlaşmaya başladı.
Mantıklı gibi duruyor yoksa momo roger’i nasıl görsün.

Anladım. Ben de doğrudan mezarlıklardan böyle bişey söylediyseler güçlendirmek için materyal düşündüm :D
Aklın yolu bir demek ki. Sadece sen tersten gitmiş oldun. :flaugh:
Valla iyice işkillenmeye başladım bu zaman karmaşasından. Bahsettiğim zaman odası ya da zaman tüneli gibi p-up şeysi gerçekten olabilir mi acaba burda ? Allah Allaaaaah. Bir yandan da değişik değişik şeyler aklıma geliyor ama dillendirmiyim şimdilik.
Wano'nun ''zamanda kaybolmuş kent'' olduğuna dair teori de gördüm. Yani Wano'nun kendisi zaman konusunda farklı işliyor olabilir.

Valla iyice işkillenmeye başladım bu zaman karmaşasından. Bahsettiğim zaman odası ya da zaman tüneli gibi p-up şeysi gerçekten olabilir mi acaba burda ? Allah Allaaaaah. Bir yandan da değişik değişik şeyler aklıma geliyor ama dillendirmiyim şimdilik.
Wano'ya giriş de farklıydı bak. Belki şu aşağıdaki önermeye göre bir şeyler çıkar belki size :sapkali:
Wano'nun ''zamanda kaybolmuş kent'' olduğuna dair teori de gördüm. Yani Wano'nun kendisi zaman konusunda farklı işliyor olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık