Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 917: Yiyecek Hazine Gemisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yoo, Moria-Oz, Px, Arlong vs gibi örnekler var. Haksızsın. :)
Üstteki paragrafı görmezden gelmişsin, güzel :)

Verdiğin örneklerin açıklaması var ve sen de biliyorsun da bilerek yokuşa sürme niyetindesin belli ki :) Px, Moria-Oz savaşlarında Luffy ben dövüşeceğim dedi de Zoro karıştı mı yani :) Yalnızca Moria ile olan son kısımda bunu dedi Luffy, Zoro ve diğerleri güneş tarafından toza dönüşme pahasına beklediler karışmadan. Arlong'da ise Luffy savaşacak durumda değildi o gelene kadar yarı ölü haliyle tutmaya çalıştı Zoro.

Morgan'ı örnek versen daha iyiydi :) Luffy'nin yenmediği tek arc boss'u. Oda'nın acemiliğine geldi herhalde o da :)

Bu dövüşe karışmama olayı bir çeşit saygı. Usopp bile bununla ben dövüşeceğim dese Luffy sana güveniyorum deyip yoluna devam eder. Dur kardeş hemen tekleyeyim sen de uğraşmayıver demez.

Luffy, Zoro'dan güçlüdür amenna. Mesele bu değil. Adamın kaptanına ya da nakamasına saygısından dolayı yaptığı şeyleri güce bağlamak acayip.

Üstteki paragrafı görmezden gelmişsin, güzel :)

Verdiğin örneklerin açıklaması var ve sen de biliyorsun da bilerek yokuşa sürme niyetindesin belli ki :) Px, Moria-Oz savaşlarında Luffy ben dövüşeceğim dedi de Zoro karıştı mı yani :) Yalnızca Moria ile olan son kısımda bunu dedi Luffy, Zoro ve diğerleri güneş tarafından toza dönüşme pahasına beklediler karışmadan. Arlong'da ise Luffy savaşacak durumda değildi o gelene kadar yarı ölü haliyle tutmaya çalıştı Zoro.

Morgan'ı örnek versen daha iyiydi :) Luffy'nin yenmediği tek arc boss'u. Oda'nın acemiliğine geldi herhalde o da :)

Bu dövüşe karışmama olayı bir çeşit saygı. Usopp bile bununla ben dövüşeceğim dese Luffy sana güveniyorum deyip yoluna devam eder. Dur kardeş hemen tekleyeyim sen de uğraşmayıver demez.

Luffy, Zoro'dan güçlüdür amenna. Mesele bu değil. Adamın kaptanına ya da nakamasına saygısından dolayı yaptığı şeyleri güce bağlamak acayip.
Seni mantıksız biri zannediyorlar sanırım. :S @Uchiha Itachi Herkesi hardcore Zoro fanı zannetmekten ne zaman vazgeçeceksiniz Hardcore Luffy Lobisi :S

Arlong'da ise Luffy savaşacak durumda değildi o gelene kadar yarı ölü haliyle tutmaya çalıştı Zoro.
Dof olayında bi farklılık yok. :oops:
Seni mantıksız biri zannediyorlar sanırım. :S @Uchiha Itachi Herkesi hardcore Zoro fanı zannetmekten ne zaman vazgeçeceksiniz Hardcore Luffy Lobisi :S
Rikayı severim yahu mantıksız da demem iyidir hoştur, çoğu Zoro fanını da severim gerçi ben. Ne bu suçlayıcı tavırlar? :/

Normalde Wano izole bir yer diye şurda olacak büyük olayların sorumlusunun haberi olmaz ve muhtemelen kimsenin ödülü artmazdı. Ama bugünler için Oda Absolamı çıkardı heralde.

Eyvallah :sapkali:
Dof olayında bi farklılık yok. :oops:

Rikayı severim yahu mantıksız da demem iyidir hoştur, çoğu Zoro fanını da severim gerçi ben. Ne bu suçlayıcı tavırlar? :/
Px, Moria-Oz örneklerini de hallettik geriye bir tek Arlong kaldı anlaşılan :)

Arlong aslında çok iyi bir örnek. Zoro orada ağır yaralıydı. Arlong'u yenme ihtimali olmadığını biliyordu. Yine de tayfayı korumak için gidip Arlong'u tutmaya ve zaman kazanmaya çalıştı. Eğer dediğin gibi Dof olayı da aynısı olsaydı gider Dof'un karşısına çıkardı kazanma şansı olmasa bile. Sanki korkup kaçmış da bari kafes iteyim demiş gibi :) Fujitora araya girmese Dof'a saldırmıştı daha önce. Gerekirse yine saldırırdı.

Zoro fanları da seni sever Itachi-dono :)

Neyin ne olduğunu çok iyi bilir kendisi ama maksat trol olmak, Zoro emir alıyor diyen kişidir kendisi sonuçta :oleyo2:
Şu kuyruğa bi buz neyin koy be Red, acısı geçmemiş hala. :D
Eyvallah :sapkali:

Px, Moria-Oz örneklerini de hallettik geriye bir tek Arlong kaldı anlaşılan :)

Arlong aslında çok iyi bir örnek. Zoro orada ağır yaralıydı. Arlong'u yenme ihtimali olmadığını biliyordu. Yine de tayfayı korumak için gidip Arlong'u tutmaya ve zaman kazanmaya çalıştı. Eğer dediğin gibi Dof olayı da aynısı olsaydı gider Dof'un karşısına çıkardı kazanma şansı olmasa bile. Sanki korkup kaçmış da bari kafes iteyim demiş gibi :) Fujitora araya girmese Dof'a saldırmıştı daha önce. Gerekirse yine saldırırdı.

Zoro fanları da seni sever Itachi-dono :)
İşini biteremeyeceğini çok net biliyordu bence Zoro. İş karşısına çıkabilmekteyse Sanji BigMomın bile karşısına çıkıyor ama mesele bu değil. Sıklet farkı var. :)

Galp <3
:oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık