Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 917: Yiyecek Hazine Gemisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben hala sumo sahasının üstünde süzülen şeye takılıyorum. Oda bir şeyle desteklemek istese mesela ip yapacak olsa çizerdi, ama yok. Yoksa yoksa shiki mi oralarda? Ne shiki shogun mu?

Şu kuyruğa bi buz neyin koy be Red, acısı geçmemiş hala. :D

İşini biteremeyeceğini çok net biliyordu bence Zoro. İş karşısına çıkabilmekteyse Sanji BigMomın bile karşısına çıkıyor ama mesele bu değil. Sıklet farkı var. :)

Galp <3

:oops:
İşte onu diyorum zaten :) Arlong'un da işini bitiremeyeceğini biliyordu yine de gitti savaştı zaman kazanmak için. Eğer dediğin gibi olsa yine giderdi, gerekirse de dilim dilim doğranırdı. Zoro bir kez "sana güveniyoruz Luffy" moduna girmişti. Tüm ada amiral dahil o moda girip saçma sapan tel ittiler. Neyse ben kendi adıma diyeceğimi dedim artık gerisi kamuoyunun takdiridir :)

Edit: Sıklet farkı olup olmadığını da göreceğiz yakında. Zoro p-up almadan nereye kadar gidecek bakalım ;)

4. komutandı. O yenilince 4. komutan diye bir şey kalmadı. Cracker 3 idi.

Kalem benim değil mi? :oleyo2: Bu arkta gördüklerimden çıkardığım sonuç bu benim. Wano'da 3 komutandan biriyle tek başına dövüşeceğini sanmam bu yüzden.
Bir şey soracağım. Şimdi Kraker ve Katakuri de yenildi . Ne olacak peki bunlara tek komutan mi kalacak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık