Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 917: Yiyecek Hazine Gemisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok kötüye verdim ama Law'ın hatrına kötüye çektim oyumu.Saman reyis ile vs atsada şenlense biraz ortalık.

önceden söylemiş miydim hatırlamıyorum ama; wano girişinde luffynin düşürdüğü vivre card muhtemelen büyük hasır şapka filosunun vivre cardı. suda olduğu için zarar görmüş olabilir. Bu yüzden filonun kalanı luffynin başı dertte sanıp buraya doğru yol alıyo olabilir.
ya da aksine luffy ye ihtiyaçları olduğu anda luffy cardı kaybettiği için onları bulamayacak şeklinde de gelişebilir olaylar.

Luffy ile jackin dövüşmesi gereksiz olur, zouda yarım kalan işi kedi ile köpek halledecek. Bunun alt yapısını çok iyi oluşturdu oda. 2.dof vakası olabilir belki, doffyi lawa bırakacaktı sözde intikamını alsın diye ama beceremeyince kendisi el atmak durumunda kaldı. Aynı şeyler olur mu bilmem ama kedi ile köpek jack için yeter de artar bile. Jack denen adam baş edemediği kişilere zehir kullanan eziğin teki. Üstelik akıllı bir karakter de değil. Şuan ki lawın bile alacağını düşünüyorum. Jacki bu kadar erken görecek olmamız, arcın da uzunluğunu dikkate alarak söylemeliyim ki 2.burgess vakası yolda. Amirallere kafa atan, zunishaya saldırma gibi bir gaflete düşen bu yarım akıllı için çok zaman ayırmasa güzel olur :D

Luffy ile jackin dövüşmesi gereksiz olur, zouda yarım kalan işi kedi ile köpek halledecek. Bunun alt yapısını çok iyi oluşturdu oda. 2.dof vakası olabilir belki, doffyi lawa bırakacaktı sözde intikamını alsın diye ama beceremeyince kendisi el atmak durumunda kaldı. Aynı şeyler olur mu bilmem ama kedi ile köpek jack için yeter de artar bile. Jack denen adam baş edemediği kişilere zehir kullanan eziğin teki. Üstelik akıllı bir karakter de değil. Şuan ki lawın bile alacağını düşünüyorum. Jacki bu kadar erken görecek olmamız, arcın da uzunluğunu dikkate alarak söylemeliyim ki 2.burgess vakası yolda. Amirallere kafa atan, zunishaya saldırma gibi bir gaflete düşen bu yarım akıllı için çok zaman ayırmasa güzel olur :D
tamamına katılıyorum :sapkali::respect:

O kadar çok hatalı kullanılmış ki hatalı hâli doğru kabul edilmiş. Cürb olmadığı kesin ama :fool:
Ben hatalı halini bile hatalı öğrenmişim, durum o kadar vahim :ehe:

Duyan da Usopptan tek yedi sanacak. Zunishadan tek yemeyecek karakter yok OP evreninde Jack ne yapsın. Ölmemesi büyük başarı bence. :)
Kaidou= Yaşayan en güçlü şey, deyip susuyorum.

Yoooo beni Zorolamaz böyle şeyler :)

@Mercury harbiden gereksiz birşey yazmışsın dostum. Zunisha Op evreninin en büyük canlısı. Bir farkındalık yaratıyor mu bu durum sende bilmiyorum ama belli ki yaratmıyor. Canın sağolsun.
Mesela Kata tek yer miydi? Ya da Aokiji? %90 yemezlerdi. Luffy'i zorlamak için artık bu ligdeki adamlar gerekiyor. Jack belki hasar verir ama çok fazla değil.

Luffy, Jack'e ters bir adam. Jack hantal, daha ziyade savunmada iyi bir adam ve dayanıklılığı üst düzey. Luffy o hızıyla ve k. hakisiyle sağlı sollu vurur, Jack'in dayanıklılığı uzatır savaşı. Çok zevk vereceğini sanmam.

Luffy bir yıkımcı ile savaşırsa bu hızlı bir adam olur. King muhtemelen bu tip adam çıkacak. Kaido öncesi gelişim için biri harcanırsa tahminim King olur. Ama ben yıkımcıların üçünün de nihai savaşta olacaklarını düşünüyorum. Bu yüzden o zamana kadar yıkımcıların sonuna kadar giden bir savaşta yer alacaklarını sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık