Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 917: Yiyecek Hazine Gemisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim anlamadığım, 1 aktif Amiral, Eski Filo Amirali ve Amiral seviyesine yakın bi Kor-Amiralin olduğu gemiye yüksek ödüllü Yonkou'nun has adamlarından biri saldırıyor. Bunu yeniyor ve ya yeniyorlar. Denizcilerin amacı korsanları yakalayıp adaleti sağlamak değil mi? Jack gibi 'çok kötü' bi korsanı alaşağı edip neden salıyorlar. Bu ne saçma iştir la.

http://www.korsanfan.com/konu/kaidonun-felaketleri-jack-quenn-ve-king.7111/

Burada yazan teoriden yola çıkarsam kasabalardan biri dağın zirveside öteki denizin altında. Belli bir işlevsel nedenden ötürü bu bölgeye yerleşmişlerdir.
Örneğin, Jack kuraklık felaketi ve kasabanın bir bölgesi kurak öbürü vaha gibi. Burası Wano'nun kaynağını sağlayan bölgeyse diğerleri farklı işlevselliğe sahiplerdir. Silah fabrikası, kumarhane, uyuşturucu gibi şeyler olabilir.

Benim anlamadığım, 1 aktif Amiral, Eski Filo Amirali ve Amiral seviyesine yakın bi Kor-Amiralin olduğu gemiye yüksek ödüllü Yonkou'nun has adamlarından biri saldırıyor. Bunu yeniyor ve ya yeniyorlar. Denizcilerin amacı korsanları yakalayıp adaleti sağlamak değil mi? Jack gibi 'çok kötü' bi korsanı alaşağı edip neden salıyorlar. Bu ne saçma iştir la.
Gemiyi batırmışlar ise gidip kurtarmaya çalışmamışlardır.

Yenme yok bence.Muhtemelen gemisini batırdılar meteorla,yer çekimi yada başka bir şekilde.Gemi alabora olunca bizimki de çekiç olup denizin dibini boyladı.

önceden söylemiş miydim hatırlamıyorum ama; wano girişinde luffynin düşürdüğü vivre card muhtemelen büyük hasır şapka filosunun vivre cardı. suda olduğu için zarar görmüş olabilir. Bu yüzden filonun kalanı luffynin başı dertte sanıp buraya doğru yol alıyo olabilir.
ya da aksine luffy ye ihtiyaçları olduğu anda luffy cardı kaybettiği için onları bulamayacak şeklinde de gelişebilir olaylar.
Su ve ateş geçirmez o kâğıt.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık