Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 916 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi bakıyorum da Bm nin adası ve savunma sistemi mükemmeldi. Bundan sonra böyle bir sistem zor görürüz gibime geliyor.
Kaido’nun işgal ettiği adada millet elini kolunu sallayarak geziyor. Bm’nin adasına gemi yaklaşamıyordu.
Bu ada daha çok sömürge adası gibi. Adam sömürüyor orayı, korumaya pek uğraşmıyor. Ana adası belki daha farklıdır.

Bir tas pirinç için yaptıkları geyiklere bakıp dalga geçiyorum şahsen. Allah'tan bunların adasının dibinde fırtınalı bir durum var yoksa Balta El Morgan Reis'e yar olacaktı koca ada :artiz:
Sen de tam öldürmüşsün :D

Belki kozuki aşiretine hizmet eden, Neko ve İnu gibi bir kaç tane samuray vardır da biz görmemizdir. Bakarsın, Oroçi tarafında daha da güçlüleri çıkar... Ya da Oroçi kozuki aşiretinden zayıftır, bu yüzden egemenliği ele geçirmek için Kaido'dan yardım istemiştir... Düşündükçe yeni sayfalar açılıyor :D

Luffy ve zorunun arasından kızı kaçıran yapay ceylan meyvesi yemiş çöpten sonra en güçlü sumocuyu bu kadar kolay yenmesi. Zoro yine kayıplarda, lawın tepkisi, hawkins güven vermeye başladı luffy ile zoro yu yalan edecekmiş kaçmasalar. oda bu kadar yükselttiğine göre ittifak içerisinde olacaklarını düşünüyorum. Kaidou ile savaşta koyacaksın bunu en öne arkadan adc işi bitirecek. Ortalama bir bölüm izlenimi aldım.

Şimdi bakıyorum da Bm nin adası ve savunma sistemi mükemmeldi. Bundan sonra böyle bir sistem zor görürüz gibime geliyor.
Kaido’nun işgal ettiği adada millet elini kolunu sallayarak geziyor. Bm’nin adasına gemi yaklaşamıyordu.
Hayır bir de ben Oda'nın tarzını bildiğim için ufak bir istekte bulunuyorum. Normalde zırt pırt böyle düşüncesizce düşman adalarına dalan bir tayfanın üyelerinin yarısı uzuvlarını ve ya hayatlarını kaybetmeliydi. Düşüncesizliklerinden dolayı ölen yerli halka girmiyorum bile.

Sen de tam öldürmüşsün :D

Belki kozuki aşiretine hizmet eden, Neko ve İnu gibi bir kaç tane samuray vardır da biz görmemizdir. Bakarsın, Oroçi tarafında daha da güçlüleri çıkar... Ya da Oroçi kozuki aşiretinden zayıftır, bu yüzden egemenliği ele geçirmek için Kaido'dan yardım istemiştir... Düşündükçe yeni sayfalar açılıyor :D
Yalnız iki yıl geçti Balta El Reis haki açmıştır işin o kısmını düşündün mü hiç :mincika:

Oroçi muhtemelen saçma sapan bir tiptir, kafasından bacak çıkarsa yazmıştı dersin gerçi şu gösterilen tiplerden sonra kafasından bacak çıkan birine pek laf edilemez herhalde :oleyo2:

Bir tas pirinç için yaptıkları geyiklere bakıp dalga geçiyorum şahsen. Allah'tan bunların adasının dibinde fırtınalı bir durum var yoksa Balta El Morgan Reis'e yar olabilirdi koca ada :artiz:

Sen bölüme baktın sadece ben bir de o işin savunmasını falan yapmaya çalıştım düşün düştüğüm durumu :oleyo2: Wano'da rezillik diz boyu, bir tane sağlam karakter göremedik daha bakalım pek bir umudum yok. Büyük ihtimal Sanji ve Luffy'i gömdüğümüz gibi Zoro'yu da bu adaya gömüp yolumuza bakacaz :gamyon:

Yalnız şunu söylemeden edemeyecem, Zoro'nun evi bıcakladığı sahne ve Luffy'nin bu bölüm çizilen g3 çizimi güzel duruyor :sapkali:
Aynen zoro’nun kesme olayı baya iyiydi ama malesef ondan sonra yaptığı şeyler her şeyi bozdu. Sanji için yine sebep sayabiliyoruz da çıplak adam kesmemek nedir ya :( hani pica’yı kesmemiş olsa bir şey demeyeceğim ama daha bir arc önce çıplak adam kesti.
Luffy ise küçük kızı kaçıran adamın arkasından bakıyor şaka gibi zoro ise daha olayın farkında değil. Ah ah :( umarım Oda ikisini toparlar da unuturuz bu olayları.

Yalnız iki yıl geçti Balta El Reis haki açmıştır işin o kısmını düşündün mü hiç :mincika:

Oroçi muhtemelen saçma sapan bir tiptir, kafasından bacak çıkarsa yazmıştı dersin gerçi şu gösterilen tiplerden sonra kafasından bacak çıkan birine pek laf edilemez herhalde :oleyo2:
Ne diyorum, E. Oda'dan her türlü saçmalığı bekler oldum kek arctan sonra. Adam benim gözümde tam eksilere oynarken beklentilerimin çok ötesinde bir Wano arç çiziyor... Böyle giderse bırakırım bu mangayı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık