Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 916 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata'yı indirip geldi bu Luffy, 5. imparator diye anıyorlar adamı, direnç gösterebilseydi çok saçma olurdu. WB'yi elin köpeği zora soksa hoşuna gider mi? Gitmez, Luffy de o yolda. Senin Wano'dan beklentin çok fazlaydı, mekanda 2-3 tane Yonko gücünde adam bekliyordun, bence hata burada başlıyor.
Daha neye sokacaklar iki tane kız kaçırdılar yanlarından biri ufak hasta bir çocuk. Bizim salakların ağzını açıp aaa çok ilginç demekten başka yaptıkları bir şey yok.

Saate 200 kilometreyle gidiyormuşda, çıplaklarmışda falanda filanda neyse :bilmem:

Daha neye sokacaklar iki tane kız kaçırdılar yanlarından biri ufak hasta bir çocuk. Bizim salakların ağzını açıp aaa çok ilginç demekten başka yaptıkları bir şey yok.

Saate 200 kilometreyle gidiyormuşda, çıplaklarmışda falanda filanda neyse :bilmem:
Bana her şeyi hatırlat ama şu olayı hatırlatma :(
ilk defa çok kötüye verdim galiba o bölümde.

Tam bir rezaletti.

Sen punk hazarddan beri Wano Wano'da diye kafamızı şişir, göstere göstere tayfayı Kaido'ya saldırt, adada karşılarına çıkan tiplere bak. Mesele görünümleri de değil, güç seviyeleri. Dünya hükümetine bağlı olmayan ve Kaido'nun işgal ettiği adadasın, tüm ittifak üyeleri adada geziniyor. :(

X drake en özel meyvelerden birine sahip.
Bu meyvede ustalaştığı zaman komutanlar hariç kim durdurabilir ki onu ?
Ayrıca meyvesiz fiziksel güç ile pacifista uçurmuş birisinden bahsediyoruz.

Wano adamları beklediğimden güçsüz çıktı o konuda haklısın ama üste de dendiği gibi merkeze yaklaştıkça adamlar da güçlenir.
X Drake tamam güçlüdür ama ne bileyim, samuraylara dair hiç etkileyici bir atmosfer yok Wano'da, adamlar Kaido'nun egemenliğini kabul etmiş, sindirilmiş vaziyetteler! Bir kaç sene öncesine kadar Wano'nun hem Hükumetten hem de imparatorlardan bağımsız, güçlü bir ülke olduğunu düşünürdüm. Önce Kadio'nun egemenliği altına alarak zayıflattı, şimdi de açlık sefalet ve yenilgiler ile çizerek...

Bence merkezde de güçlü samuray çıkmayacak, Oroçi bile Zoro'dan tek yicek, yaz kenara :D

Samurayları ya hep kesmişler yada asıl mekan bu değil ülke içinde ayrı bir ülke gibi şehir kurmuşlar.Arc başı pisliğin aktığı yeri gördük sahipsiz topraklar.Saka'nın tırstığı asıl kuvvetlerden gördüğümüz tek iz Hawkins gerisi çer çöp ama diğerlerinin çöplerinden yine baya güçlü smile takımı.

Sen punk hazarddan beri Wano Wano'da diye kafamızı şişir, göstere göstere tayfayı Kaido'ya saldırt, adada karşılarına çıkan tiplere bak. Mesele görünümleri de değil, güç seviyeleri. Dünya hükümetine bağlı olmayan ve Kaido'nun işgal ettiği adadasın, tüm ittifak üyeleri adada geziniyor. :(
Şimdi bakıyorum da Bm nin adası ve savunma sistemi mükemmeldi. Bundan sonra böyle bir sistem zor görürüz gibime geliyor.
Kaido’nun işgal ettiği adada millet elini kolunu sallayarak geziyor. Bm’nin adasına gemi yaklaşamıyordu.

X Drake tamam güçlüdür ama ne bileyim, samuraylara dair hiç etkileyici bir atmosfer yok Wano'da, adamlar Kaido'nun egemenliğini kabul etmiş, sindirilmiş vaziyetteler! Bir kaç sene öncesine kadar Wano'nun hem Hükumetten hem de imparatorlardan bağımsız, güçlü bir ülke olduğunu düşünürdüm. Önce Kadio'nun egemenliği altına alarak zayıflattı, şimdi de açlık sefalet ve yenilgiler ile çizerek...

Bence merkezde de güçlü samuray çıkmayacak, Oroçi bile Zoro'dan tek yicek, yaz kenara :D
Bir tas pirinç için yaptıkları geyiklere bakıp dalga geçiyorum şahsen. Allah'tan bunların adasının dibinde fırtınalı bir durum var yoksa Balta El Morgan Reis'e yar olabilirdi koca ada :artiz:

Bana her şeyi hatırlat ama şu olayı hatırlatma :(
ilk defa çok kötüye verdim galiba o bölümde.

Tam bir rezaletti.
Sen bölüme baktın sadece ben bir de o işin savunmasını falan yapmaya çalıştım düşün düştüğüm durumu :oleyo2: Wano'da rezillik diz boyu, bir tane sağlam karakter göremedik daha bakalım pek bir umudum yok. Büyük ihtimal Sanji ve Luffy'i gömdüğümüz gibi Zoro'yu da bu adaya gömüp yolumuza bakacaz :gamyon:

Yalnız şunu söylemeden edemeyecem, Zoro'nun evi bıcakladığı sahne ve Luffy'nin bu bölüm çizilen g3 çizimi güzel duruyor :sapkali:

Bence Wano'daki samurayları küçümsememek lazım Vinsmoke Judge, Enel yada Crocodile gücünde efsane güçlü adamlar bekliyorum

Şimdi bakıyorum da Bm nin adası ve savunma sistemi mükemmeldi. Bundan sonra böyle bir sistem zor görürüz gibime geliyor.
Kaido’nun işgal ettiği adada millet elini kolunu sallayarak geziyor. Bm’nin adasına gemi yaklaşamıyordu.
Bu biraz Yamamoto'nun olayına benziyor bilen bilir.Rahatça sızıp savaş ilan ediyorlar buranın güvenliği ne kimse yok korumuyor diyorlar.Yamamoto da ben varım ya işte benden ala güvenlik mi olur diyor. :D Kaidonun ki de o mantık olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık