Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915: Bakura Kasabası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 18 9.7%
  • İyi

Kullanılan: 22 11.9%
  • Orta

Kullanılan: 53 28.6%
  • Kötü

Kullanılan: 34 18.4%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 58 31.4%

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm kötü değil berbat bir bölümdü.
İlk defa çok kötü verdim galiba.
Ben en sıkıcı bölümlere bile orta veren birisiyim ama bu bölüm başka bir kötüydü.
Tamam şehirler tanıtılıyor sumolar da ilgi çekici holdemi falan da gördük ama bunları tanıtırken bizim iki müptezeli salak gibi gösterip rezil etmek de neymiş. Bizimkiler bölüm boyunca o aslan gibi şeyin üstünde oturuyor. Luffy şimdiye kadar kata ve Bm gibi karakterler görmüş ve kiku’nun hareketine şaşırıyor şaka gibi. Ya bütün karakterleri tutarlı çizeceksin ya da aksiyona sokmayacaksın. Sadece konuşmayla geçseydi bu bölüm yine orta verebilirdim.

Bölüm kötü değil berbat bir bölümdü.
İlk defa çok kötü verdim galiba.
Ben en sıkıcı bölümlere bile orta veren birisiyim ama bu bölüm başka bir kötüydü.
Tamam şehirler tanıtılıyor sumolar da ilgi çekici holdemi falan da gördük ama bunları tanıtırken bizim iki müptezeli salak gibi gösterip rezil etmek de neymiş. Bizimkiler bölüm boyunca o aslan gibi şeyin üstünde oturuyor. Luffy şimdiye kadar kata ve Bm gibi karakterler görmüş ve kiku’nun hareketine şaşırıyor şaka gibi. Ya bütün karakterleri tutarlı çizeceksin ya da aksiyona sokmayacaksın. Sadece konuşmayla geçseydi bu bölüm yine orta verebilirdim.
Biraz geçiş bölümü oldu. Ortamı ısıttılar.Bence gelecek bölüm çok iyi olacak diye bu kötü o yüzden çok kötü demeyelim geçiş diyelim olsun bitsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık