Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915: Bakura Kasabası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 18 9.7%
  • İyi

Kullanılan: 22 11.9%
  • Orta

Kullanılan: 53 28.6%
  • Kötü

Kullanılan: 34 18.4%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 58 31.4%

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü kötü bulanları yüzeysel buluyorum. :bilmem:
Ben de tam tersi bölümü çok iyi bulanları yüzeysel buluyorum. Ne çizdiğine, hikaye kurgusuna çok takmayın, hiyerarşi falan filana odaklanın deyip mangayı tamamen ele alamıyorlar. Oy bütün olarak verilir, mangaka toplum sosyolojisi vereceğim diye karakterlerin güçlerini, özelliklerini unutacak, biz de iyi oy vereceğiz öyle mi? Bütün olarak ikisini birden yapabilirse alır çok iyiyi, öbür türlü kötü olan tarafı görmezden gel falan filanla olmaz bu iş.

Ben de tam tersi bölümü çok iyi bulanları yüzeysel buluyorum. Ne çizdiğine, hikaye kurgusuna çok takmayın, hiyerarşi falan filana odaklanın deyip mangayı tamamen ele alamıyorlar. Oy bütün olarak verilir, mangaka toplum sosyolojisi vereceğim diye karakterlerin güçlerini, özelliklerini unutacak, biz de iyi oy vereceğiz öyle mi? Bütün olarak ikisini birden yapabilirse alır çok iyiyi, öbür türlü kötü olan tarafı görmezden gel falan filanla olmaz bu iş.
E.oda çubuk adam bi tane de ağaç çizse oha efsane bölüm diyecek kesim de var sitede . Aynı şey .

Çok iyi bölüm de gördük çok kötü bölüm de.. Şu bölüme çok iyi desen, çok iyi bölümlere ayıp çok kötü desen, çok kötü bölümlere ayıp olur. Bu bölümün hakkı "orta-iyi" seçeneğidir en fazla. Bence tabi. Bence.

Lütfü ve Zoro ciddiye bağlasa biliyoruz ki orası yok olacak. Kaidonun en güçlü adamları direk olaya dahil olacak arc kısa sürecek. Uzatmasıni anlarım da böyle saçma da uzatilmaz ki. İki üç sayı sonra olayları bağlayıp reverie ye geçerse tadından yenmez :oleyo2:

Bölüm genel anlamda kötü. Olayın karakterlerden çok işleyiş ile alakası var. Luffy'nin h.haki salması ve uçan adamı tek elle durdurmasına rağmen pek beğenemedim. Her şeyden önce olayların bu raddeye nasıl geldiği tatmin etmiyor. Ortaya cevap bulmayan bir kaç açık çıkıyor. Oda bunları önemsemiyor. Cevabını vermiyor. Biz tahmin ediyoruz ya da kulp bulmaya çalışıyoruz.

Biz kaidodan canavar ordusu beklerken sirk cambazları çıktı. Bu ney len, göbekten aslan çıkar, birisi fareli köyün kavalcısı olur, öbürü ceylan gibi seke seke gider.

Resmen flaşbek yaşıyorum. Manga resmen geriye gidip tekrar yola çıktı. Buggy'nin sirk çadırı bile bundan daha güzeldi. Bu ney la? yarım saattir kendimle çelişiyorum. Bir yonkou tayfası nasıl çer çöp olur? Bigmom'a laf diyorduk ama bu bildiğin daha ezik bir oluşum. Oluşum diyorum ama oluşamamış gibi.

Bölüm o kadar kötü ki son 2 bölümdür yorum yapmayı dahi lüzum bulmuyorum.
Sen öyle diyorsan bölüm kesinlikle güzel.
Ben zaten çok iyi bulmadım. Bu bölümün layığı iyi-orta-kötü arasında gidebilir ama ne çok iyi ne de çok kötüdür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık