Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 914: Okobore, Artıkların Şehri

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın yanından iki tane çöp kızı alıp götürmüş ama Ace vasıfsız oluyor :hhh:

Yemeği veren başkası, kızı iyileştiren başkası, kıza mutlu gün yaşatan Luffy oluyor. Ya işte dünyayı fan gözüyle görmek çok hoş :gamyon:
Yarıştırılan şey nedir Redi?

@Alpamis biraz işin suyunu çıkarmış gerçi. Ace gereksizin tekidir ama Wano konusunda biraz sempatimi kazandı.

Bölümün en güzel yeri kapağıydı. Luffy ve Zoro bu serinin en muhteşem ikilisi. Ancak yine de kötü bölüm. Mochi ayrıntısına Luffy'nin Katakuri'yi hatırlayıp cevap vermesini dilerdim. Koca Ana'ya atıf yapmışken Katakuri içinde "Çok güzel mochi yapan birini tanıyorum." filan dese hoş olurdu.

Hatta nitritli amonyaklı soda :(
Heyt. :(
Genel beklenti Zoro'nun Shogun'u indireceği yönünde. Öyleyse Zoro sağ kol indirecek bu arc :oleyo:
Asıl sebep o da çaktırma işte.

İnanmayın la. :(

Ama bence aynı adam değillerdir.King ve Shogun'u aynı adam yapmaktansa farklı 2 karakter yapması seriye olan ilgiyi daha fazla arttırmaz mıydı ? Bence arttırırdı.Ayrıca Zou'da Kaido ve Shogun işbirliği içinde tarzı laflar geçmişti.Kaido'nun sağ kolu shogunsa bu sözler saçma durmaz mı ? Kaido-Shogun ittifağı olduğuna göre Kaido'nun adamının Shoguna laf edilmesine tepki vermesi normal gözüküyor bence.
Zaman muhabbeti de var bu bölümde. Ayrıca iş birliği diye geçti ama güya Zunisha'ya da kimse uğramıyordu, birden yol geçen hanına döndü ortalık. :D Bölümü okuduktan sonra tekrar konuşuruz.

Yarıştırılan şey nedir Redi?

@Alpamis biraz işin suyunu çıkarmış gerçi. Ace gereksizin tekidir ama Wano konusunda biraz sempatimi kazandı.
Bilmiyorum bu bölümde bile ilk yorum Ace, adam öldü hacı yeter sıkılmıyorlar mı onu da anlamıyorum :bilmem:

Bahsettikleri konuda da kız öldüğünü bile kabul etmedi, yalan söylüyorsun diye bayıldı. Küçük bir kız çocuğu işte, anı anına yaşadığı da ortada. İşte laf olsun diye sövüyorlar :mad:

Bilmiyorum bu bölümde bile ilk yorum Ace, adam öldü hacı yeter sıkılmıyorlar mı onu da anlamıyorum :bilmem:

Bahsettikleri konuda da kız öldüğünü bile kabul etmedi, yalan söylüyorsun diye bayıldı. Küçük bir kız çocuğu işte, anı anına yaşadığı da ortada. İşte laf olsun diye sövüyorlar :mad:
Ace'in öldüğünü öğrendiği güne en mutlu günüm demesi garip şimdi ama çocuk tabi.
Ben sadece Ace bu kadarını yapamamış dedim. Ferit çok alındı belli ama.:(
Ace Wanoda güzel bi iş yapmış yine ya!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık