Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 914: Okobore, Artıkların Şehri

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkes Luffy'nin değişmesini bekliyor ama Luffy KK olunca da böyle olacak ki. Garp nasıl kaç yaşına gelmiş saçma sapan yerlerde uyuya kalıyor. Luffy de böyle olacak

Farkında olmak gibi bir laf etmişti Rayleigh yanılmıyorsam. Gözlemde dikkat çok önemli. Refleks halini aldığı seviye çok ileri bir seviye bence
Yav 24 saat Kata gibi gözlemlesin demiyoruz ki , kadın saldırıya uğradığı andan itibaren neden bakmıyor ? o kadar geç anlaması biraz saçma geliyor bana. Gear 2 kullanıp yakalaması lazımdı o da olmadı . Kızı kendine emanet etmişler , o yüzden hiş hoşuma gitmedi o sahne.

Yav 24 saat Kata gibi gözlemlesin demiyoruz ki , kadın saldırıya uğradığı andan itibaren neden bakmıyor ? o kadar geç anlaması biraz saçma geliyor bana. Gear 2 kullanıp yakalaması lazımdı o da olmadı . Kızı kendine emanet etmişler , o yüzden hiş hoşuma gitmedi o sahne.
Benim de gitmedi, o ayrı.

Benim o kadar beklediğime deymediği düşüncesindeyim ben bu günü pas geçeceğim. Moralim bozuldu biraz. Ace'e sataşmalar yüzünden...

Benim o kadar beklediğime deymediği düşüncesindeyim ben bu günü pas geçeceğim. Moralim bozuldu biraz. Ace'e sataşmalar yüzünden...
Adamın yanından iki tane çöp kızı alıp götürmüş ama Ace vasıfsız oluyor :hhh:

Yemeği veren başkası, kızı iyileştiren başkası, kıza mutlu gün yaşatan Luffy oluyor. Ya işte dünyayı fan gözüyle görmek çok hoş :gamyon:

Aynen. Ayrıca Shogun zaten kral sayılır. O şekilde de uyuşuyor.
Ama bence aynı adam değillerdir.King ve Shogun'u aynı adam yapmaktansa farklı 2 karakter yapması seriye olan ilgiyi daha fazla arttırmaz mıydı ? Bence arttırırdı.Ayrıca Zou'da Kaido ve Shogun işbirliği içinde tarzı laflar geçmişti.Kaido'nun sağ kolu shogunsa bu sözler saçma durmaz mı ? Kaido-Shogun ittifağı olduğuna göre Kaido'nun adamının Shoguna laf edilmesine tepki vermesi normal gözüküyor bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık