Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlız Law'ın herşeyin iyi gitmesi halinde Kaido'nun yenilme ihtimalini %20 olarak söylemesi (yanlış hatırlamıyorsam) ve Hawkins 'inde 1 ay burda kalırsanız hayatta kalma ihtimaliniz %19 demesi rastlantı olmamalı. Kaidonun Wano'ya gelmesi 1 ayı bulur mu ?

Anladığım kadarı ile çevirdim. Saçma sapan bir çeviri olmuş. On kere baktım her cümleye anlamak için. İnsan özenir biraz.

Sanırım Hawkins gözlem hakisini pek umursamıyor. En kötü jenerasyonda gözlem hakisi en zayıf kişilerden biri olabilir. Buna karşılık meyve yeteneği epey gelişmiştir belki.

Hawkins fena biri değil herhalde sivil vatandaş yerine kendi adamlarını mı kullanıyor ?

Normalde çoluk çocuk kullansa bizimkileri iki dakikada etkisiz hale getirecek bir gücü vardı. Bunun yanında Law'ın yardım edeceğini anlayıp bırakıyor, Law sen nasıl bir Kralsın ya :oleyo2:

Hawkins fena biri değil herhalde sivil vatandaş yerine kendi adamlarını mı kullanıyor ?

Normalde çoluk çocuk kullansa bizimkileri iki dakikada etkisiz hale getirecek bir gücü vardı. Bunun yanında Law'ın yardım edeceğini anlayıp bırakıyor, Law sen nasıl bir Kralsın ya :oleyo2:
Law değil, Tsuru yardım ediyor bizimkilere. Law bölümde yok, adamları var.

Ara varken daha iyi bir bölüm çıkabilirdi. Law'ı görsek iyiydi. Simdi birkaç bölüm de onun girişi ile geçer.

Mümkünse Kaido'yu veya Zunisha'yı kullanır adam. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık