Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serinin başrolü luffy de bir seriyi bir filmi oluşturan şey bütünlüğünü sağlayan sadece başrol mü? Eğer tek Luffy ise neden Zoro Nami de değerli olduğu söyleniyor? Şöyle bir olay vardı galiba şöhret,güç,para serinin başından beri çalışmadan durmayan adam, Vivi bile bunlardan ayrılacağı zaman sayarken tayfayı işte artık yemek dolabı için nöbet tutan bir aşçı, bilmem ne yapan bir rotacı, geceleri sürekli antreman yapan bir kılıç ustası olmayacak diyor. Adam sürekli güç kovalıyor ama seri sonun da ilk 10 anca olurmuş. Kk tek mi olunuyor onu da çözemedim şöylemi yani roger geleni geçeni indiriyor rayleigh de yanın da yancı öyle mi? Hayır adam efsane diye geçiyor, en iyi kılıç ustası buydu önceden diyorsunuz, 3 hakide en üst seviyeler de adamın lakabı kara kral ama roger buna fark atmıştır neden kk çünkü ama nasıl kk oldu bu adam? Şimdi bizimkilerin tayfa da biri vs alamasa falan yada Luffy Zoro dışın da kimse kazanamasın Luffy kk olabilir mi? Ryumaya bile abartılıyor roger gibi olamaz deniliyor bence olur hatta güçlü bile olur adamın lakabı Kral oranın buranın Kralı değil dümdüz KRAL en iyi savaşçı ruhu gerçek bir ejderhaya tek atmış wano gibi bir yerin efsanesi ama Zoro ile benziyor o yüzden abartılıyor dememiz lazım.

Şimdi Lütfü bu arc içinde 5. Yonkou unvanını hak ettiğini göstermekte zorunda. Aynı anda Zoro da şov yapmak zorunda. Bunaldım artık :fool: Ayrıca Hawkins dayak yemeden kurtuluyor ya ona sinir olmamak mümkün değil. Lütfü den kendi tayfası da dahil herkesin cekinecegi bir acımasız Yonkou yönünü görene kadar bu arc sıkıcı gececek:at:

Hawkinsin ödülü sanji’den düşük çıktı :)
Şaka maka daha yüksek beklerdim çünkü sanji ve zoro’nun ödülü her türlü artar daha ama hawkinslerin ödülü şimdiye kadar artması lazımdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık