Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan Usoppta bile Drake,Hawkins,Apoo dan daha fazla ta..k varmış.Bu pus.ynovalar taraf değiştirse , yok planımız varmış deseler bile gözümde hep ta..ksız kalacaklar.

Haklısın Direk boş adam değil :) Ama iki yıl öncesinin üstünden çok Direkler geçti. Zoro baba aşmışşş. Kütük gibi doğrar adamı.

Artı.. Bu novaların hepsi yancı. Muhtemel, Kid istisna. O yüzden Zoro'yu yancılarla bir tutmamalısın. Kulvarlar, hedefler çok farklı
Bakalım Zoro iyi çocuk da 2 yıl sonrası pek aksiyonunu göremedik :D Karşılaşırlarsa güzel olur aslında. Sonuç olarak Sanji'de Bege ile bir kaç an yaşamıştı benzer bir şekilde Zoro, Drake epey hoş olurdu.

Kid gerçekten adam hele bir şu yanındakilerin sattığı iyice teşkillensin insanların ona bakışı düzelecektir muhtemelen.
Her neyse ufak bir toparlama yapayım bitirmeden Zoro'nun kendini göstermesi için güzel bir sınav olurdu benim açımdan :)

Bakalım Zoro iyi çocuk da 2 yıl sonrası pek aksiyonunu göremedik :D Karşılaşırlarsa güzel olur aslında. Sonuç olarak Sanji'de Bege ile bir kaç an yaşamıştı benzer bir şekilde Zoro, Drake epey hoş olurdu.

Kid gerçekten adam hele bir şu yanındakilerin sattığı iyice teşkillensin insanların ona bakışı düzelecektir muhtemelen.
Her neyse ufak bir toparlama yapayım bitirmeden Zoro'nun kendini göstermesi için güzel bir sınav olurdu benim açımdan :)
Zoro Sanji'ye benzemez yalnız. Hele Drake zoan formuna girerse, Zoro "Buna benzer bişeyin 10 katını Punk Hazard'da kestim lan ben" derse sıkıntı büyük :D

Şaka maka ufak bir sürtüşme mümkündür. İyi de olur.
Kid adamdır. En azından kaçmıyor :fool:

Ulan Usoppta bile Drake,Hawkins,Apoo dan daha fazla ta..k varmış.Bu pus.ynovalar taraf değiştirse , yok planımız varmış deseler bile gözümde hep ta..ksız kalacaklar.
Diğerleri neyse de Apoo'dan böyle bir satış beklemezdim. Gevşek bir karakter gibi gözükse de gelip Kizaru'ya dalacak cesareti olan biriydi. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık