Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seriden ve luffyden soğuma sebebi resmen.Değil 1.5 15 milyonluk velet gibi duruyor hiçbir ağırlığı yok.Bu çizimler bu muhabbetler serinin ilk çeyreğinde keyifliydi artık çekilecek gibi değil o espri kalitesi ve samimiyette yok zaten.
Muhabbetlerde sıkıntı yok benim için, hoşuma gidiyor. Ayrıca ilk çeyrekteki Luffy'nin çizimiyle şimdiki Luffy'nin alakası dahi yok yalnız. :/ Zaman atlaması sonrası oldu ne olduysa.

Kid fena satışa gelmiş.Yok biz fake attık satmış gibi yapıp kid in hayatta kalmasını ve zaman toplamaya çalışıyorduk dedirtmez umarım oda bey.

Yalnız Saboody arcın ilk kısmında pacifistalara karşılık verebilen ender karakterlerden biriydi Drake...
Karşılaşırlarsa küskü olur mu bilemem ama Drake'i güçlü çizecektir diye düşünüyorum.

Aksini düşündüğün nokta varsa dinliyorum :D
Haklısın Direk boş adam değil :) Ama iki yıl öncesinin üstünden çok Direkler geçti. Zoro baba aşmışşş. Kütük gibi doğrar adamı.

Artı.. Bu novaların hepsi yancı. Muhtemel, Kid istisna. O yüzden Zoro'yu yancılarla bir tutmamalısın. Kulvarlar, hedefler çok farklı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık