Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümle ilgili degil mi süpriz sanjie bir sey olacak yazıyodu
Burada da paylaşılmıştır muhtemelen de facebook'da şöyle bir post görmüştüm sabah: ''Sanji haberi belli oldu. Shokugeki no Soma'nın mangakası Sanji ve aşçılığı konu alan tek sayılık bir manga çizecekmiş'' ekstradan bir sürpriz çıkmaz sanırım.

Zoro Sanji'ye benzemez yalnız. Hele Drake zoan formuna girerse, Zoro "Buna benzer bişeyin 10 katını Punk Hazard'da kestim lan ben" derse sıkıntı büyük :D

Şaka maka ufak bir sürtüşme mümkündür. İyi de olur.
Kid adamdır. En azından kaçmıyor :fool:
Ortamların çakallarına Zoro'yu, Luffy'i yem edenler, bu seriyi Bleach/Naruto sananlar çok üzüldü, üzülmeye devam edecek. Yeni nesilde 3 isim varsa Bunlar, Teach,Luffy,Zoro'dur. Law anca Zoro'nun yancısı olur Örnek A'da olduğu gibi. Kidd de Jinbe'nin olur işte, Luffy'nin yancılığını Bege kaptı.

Ayraç mı la bu araya sıkıştırıyorsun. Takıldığın bir yer varsa sor cevaplansın xD
Soru değil ki kardeş, yorum. Arkadaşın dediğinden bağımsız olarak da serinin güç dengesi ve gerçekçiliği kötü.

Bu eskisine oranla daha çok gözüme batıyor, galiba ne kadar uzun takip edersen o kadar eleştirel görüyorsun. xD

Ortamların çakallarına Zoro'yu, Luffy'i yem edenler, bu seriyi Bleach/Naruto sananlar çok üzüldü, üzülmeye devam edecek. Yeni nesilde 3 isim varsa Bunlar, Teach,Luffy,Zoro'dur. Law anca Zoro'nun yancısı olur Örnek A'da olduğu gibi. Kidd de Jinbe'nin olur işte, Luffy'nin yancılığını Bege kaptı.
887. bölümde Sanji Bege ile denk çizilmişti neredeyse. Bege-Sanji, Law-Zoro ve senin dediğin gibi Kidd-Jinbei. Luffy yonkou ve diğerleri zoro-sanji-jinbei'ye denk ortaklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık