Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911: Samuray Diyarı'nda Büyük Macera

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlla ki demiştir biri :D
Aslında bunu çıkış noktası alıp şöyle bir yere sürebilirim bu fikri.
Fuji ve green bull iyi arkadaş. Baktığın zaman ikisinde de Wano esintileri görme ihtimalimiz var. Havasından suyundan mı etkilenmişlerdir bilemem ama Fuji kılıç/samuray esintileri taşırken green bull ninja tarafına yönelmiştir.
Samuraylar kılıcını bırakınca ninja olur tadında bir gerçekliğide var eski japonya zamanlarında. Belki kılıç kullanmıyorsun ama yine de arkadaş olabiliriz tarzında bir şey işlemeyi düşünüyordur ODA. Ya da Wano'nun iki askeri türünü bu iki amirale vermiştir. Hani kızın dediğini başka bir yere uyguluyorum yani yoksa kız yürek ağlıyor o ayrı
Samuraylar kılıç bırakınca ninja mı oluyor :D İlk defa duyuyorum :/ Emin misin öyle bir şey olduğuna :/

Bölüme tekrar göz atarken hoşuma gittiğini farkettim.Luffy siz kimsiniz derken şeytani bir şekilde sırıtmış güzel olmuş tam korsan gibi.Gülerken böyle çizmiyor ne olmuş burada bilmiyorum ayarını bozmuş galiba.Yarı yarıya böyle yapsa korsan krallığa inanacağız ama yok ertesi sahne çocuk masalındaki çocuk gibi çiziyor. :/

Bu Basil, bu haberi Kaido’ya bildirmediyse kesin bir şeyler planlıyor. Wano’nun iktidarını devirebilirler ilerleyen bölümlerde Luffy ile birlikte sırf Kaido’yu sekteye uğratmak için. Karasu muhabbetinden sonra hepten gerçekçi geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık