Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911: Samuray Diyarı'nda Büyük Macera

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çaktırma keratayi bende seviyorum. Derinlemesine işlemeden de bu adamı bırakmayacak gibi Oda. Zoro dan mahrum kalıyoruz o kötü oluyor.
Aynen , ama çok güzel bir şekilde ön hazırlığını yaptı şu ana kadar. Kid de biliyor güvenebileceği tek korsan grubunun Luffy'nin tayfası olduğunu.O yüzden yüksek beklentilerim var Kid'den. Küçük de olsa Kidd korsanlarından bir kısım korsanın da Wano'da beklediğini düşünüyorum ama pek umudum yok.

@Smoker reis eskisi gibi bölüm anlatımı yapmıyorsun senin sayende kaçırdığım pek çok şeyi görüyordum tekrar devam edecekmisin özellikle bu wano arcında çok iyi olur her sayfayı inceliyorum ama olmuyor yani “ sen görmüyorsan ben ne anlatacağım kardeşim “ de diyebilirsin ama karar senin tabi ki de saygı duyuyorum.

Teşekkürler
Bolumde ilginç bir şey olmadı, gayet sıradan bir bölümdü yani. Gün içinde vaktim olursa yazarım bir şeyler.

Hawkins oraya Luffy'nin geldiğini biliyor olabilir. Meyve gücü çok farklı. Hawkins ile müttefik olması baya imkan dahilinde olmakla birlikte Hawkins'in amacının Kaido'yu indirmek olduğunu da düşünmüyorum. Kid'i kurtarıp kendi onurunu kurtarma gibi bir senaryo çıkabilir. Yani Wano kendi içinde bir kaç kısımdan oluşacak yüksek ihtimalle. Öncelik Kid'i kurtarmak olacaktır diye düşünüyorum. Arc bossu da Jack olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık