Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911: Samuray Diyarı'nda Büyük Macera

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni Dünya'ya giren çaylakların seçebileceği 2 yol olduğu söylenmişti. Ya bir Yonko'ya çatmak ya da Yonko'nun emri altına girmek. Hawkins de kolay yolu seçmiş, bunlar bir de Shanks'a dalmayı düşünüyorlardı :D

Biri daha demişti önceki sayfalarda Raizo gibi bir örnek var yani :D Bilmiyorum olabilme ihtimali düşük.
İlla ki demiştir biri :D
Aslında bunu çıkış noktası alıp şöyle bir yere sürebilirim bu fikri.
Fuji ve green bull iyi arkadaş. Baktığın zaman ikisinde de Wano esintileri görme ihtimalimiz var. Havasından suyundan mı etkilenmişlerdir bilemem ama Fuji kılıç/samuray esintileri taşırken green bull ninja tarafına yönelmiştir.
Samuraylar kılıcını bırakınca ninja olur tadında bir gerçekliğide var eski japonya zamanlarında. Belki kılıç kullanmıyorsun ama yine de arkadaş olabiliriz tarzında bir şey işlemeyi düşünüyordur ODA. Ya da Wano'nun iki askeri türünü bu iki amirale vermiştir. Hani kızın dediğini başka bir yere uyguluyorum yani yoksa kız yürek ağlıyor o ayrı

Yeni Dünya'ya giren çaylakların seçebileceği 2 yol olduğu söylenmişti. Ya bir Yonko'ya çatmak ya da Yonko'nun emri altına girmek. Hawkins de kolay yolu seçmiş, bunlar bir de Shanks'a dalmayı düşünüyorlardı :D
Şanks Kaido ve Mom’a göre daha kolay lokma , bireysel anlamda değil oluşum olarak .

Tam 1 yıl önce yazdığım kibidango durumuna bir şeytan meyvesi ile Oda’nın direk müdahale edeceğini düşünmemiştim. Kibidango-kılıç-bayrak-elbise eşyalarının hala simgesel olarak da işleneceğine inanıyorum. (Sanji-zoro-drake-kinemon)

Lakin diğer ilginç nokta ise Oda’nın hikaye paralelliğine yaptığı ilk katkı. Yani kibidango kullanılarak maymun-köpek-sülün yandaş olmuştu Momotaro’ya. Kızımız hem gerçek bir maymunu hemde Luffy’i kendi yanına çekti. Geriye kalan iki kişinin sembolik hayvanları olarak düşünülen Marco ve Inuarashi nasıl bir bağlantı kurar bilinmez. Tek ufak ipucu Ace’in sözünün Marco’yu da kapsaması olabilir.
Bunların dışında kibidango Momotaro için sadece araçlardan biriydi. Yanı kızımız ile Momonosuke arasında da bir bağlantı olması muhtemel. Eğer Oda diğer eşyalarıda bu gerçeklikte çizerse kılıcın lanetli bir kılıç olması çok olası. Kusanagi gibi. Bayrak konusunda hala Drake’den öteye gidemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık