Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 911: Samuray Diyarı'nda Büyük Macera

'Eski Spoiler ve Yorumları' forumunda amaneden tarafından 12 Tem 2018 tarihinde açılan konu

?

Bölüm Nasıldı?

1. Çok İyi

29.3%
  2. İyi

37.4%
  3. Orta

23.7%
  4. Kötü

6.1%
  5. Çok Kötü

3.5%
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 17,800
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Benim yazmadığım bir şey yok. :oleyo:

2. Uchiha Itachi carpe diem

Uchiha Itachi (carpe diem)
    Mesaj Sayısı 10,388
    Üyelik Tarihi22 Şub 2015
    Ne yazık ki Momo veledine kalacak taht. He büyüyünce Tama da kraliçe olabilir, onu bilemem.

3. Alpamis Monkey D. Luffy

Alpamis (Monkey D. Luffy)
    Mesaj Sayısı 13,773
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Kaçak kaçak yorum yapıyorsun Emre. Az çok tarzın olmuş bu yani. Dediğim gibi bu anlamda her şeye bir don bulursun. İstisna olması bu durumun aksini kıyaslamıyor. Niçin istisna bir durum olduğunu sorgularsan bunun farkına varabilirsin.

Katakuri'nin sakin kalamaması bir istisna olabilir. Ya da odaklanmamış olması onun adına bir istisna olabilir. Ama bu istisna zaten bizim savunduğumuz gibi odaklanmamaktan dolayı meydana geliyor.

Katakuri özellikle odaklanmadığı için bu duruma düştüğünü sakinliğini kaybettiği için bu duruma düştüğünü söylüyor. Luffy'de dibine kadar haki kullandığını söylüyor. Katakuri de bunu onaylıyor. Yani gelecek görme olayında özellikle bunun için k.haki harcıyor olman gerekiyor.

Katakuri'nin yapısına uyuyor. Belki de yıllardır böyle bir güce sahip olmak onu sürekli tetikte olacak şekilde k.haki harcamasına yani geleceği görmesine itti. Ama Luffy gibi bir adam için sürekli böyle tetikte olmak karakterine aykırı. Burda salakça duruma milyonlarca kez düştü diye yerilen bir karakterden bahsediyoruz. Adamın yapısı böyle rahat.

Zaten Mangaka'nın da işine geliyor böyle bir yapıda olması. Yoksa sürekli geleceği görmek için k.haki harcıyan Luffy çizse şu an olan kazaların bir çoğu olmayabilirdi.

Senin haklı çıkman Luffy'nin ciddi bir savaşta harbiden geleceği görmeye çalışıp da göremediğinin çizilmesine bağlı.

Bir de az çok böyle bir güce sahip olmak Luffy'i bile etkilemiş. Adam Usopp olmadığı şip şak anladı.:D Bir anlamda Luffy'e de etki ediyor. Normal zaten. Bir anda değil de yavaş yavaş ilerledikçe belki de Katakuri kadar tetikte olduğu bir duruma gelecek. Onun dışında ben bunun için odaklanmamasına veriyorum bunu.( Bir anlamda karakterine.)

Son düzenleme: 12 Tem 2018
  4. Mesaj Sayısı 953
    Üyelik Tarihi3 Tem 2017
    Genel olarak yorumlarına katılam da,buna katılamadım ilk kez,senin dediğin şu mantık terzi açşıya dikiş yapmasını öğretiyor,ama aşçı için bu rezillik oluyor,diyeceksin küçük ama küçük olması birşeyi değiştirmiyor bence,küçük de olsa o işin ehliyse öğretebilir ve bu rezillik olmaz,tabi ihtimaller üstünden gidiyoruz

5. Çörekçioğlu Luffy Shanks >>> Mi''hav''k

Çörekçioğlu Luffy (Shanks >>> Mi''hav''k)
    Mesaj Sayısı 4,276
    Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
    Ace olayını şakaydı. Onun şaka olduğunu söylemiştim orda :( Ben Ace ve bu kız arasında başka bir durum bekliyordum. Konuyla alakalı düşüncelerim aşağıda . Diğer kısım yani kızın 5 yaş civarında öğrenmesi ve öğretmesi meselesinde istemesem bile durum dediğiniz gibi çıkacak gibi. Bu konudaki fikrim değişmek üzere.. Ben onun olmasını istemezdim açıkçası.

6. Baryshx Barış D. Baryshx

Baryshx (Barış D. Baryshx)
    Mesaj Sayısı 2,565
    Üyelik Tarihi29 Haz 2014
    Kaido'yu aldıran aldırana, BM'ın gülerek luffy tarafından tek elle gıdıklanışı unutulmuş. Tüm süpernovalar gelse yine olmaz bu bu yonkou işi

Yonkou falan inmez, ancak handikap ve ekstra şeyler olması lazım. Amiral veya diğer yonkou'nun gelmesi v.b. BM kendinden geçti yine bir şey olmadı...

7. Monkey D. Dragon My Era... Begins!!!

Monkey D. Dragon (My Era... Begins!!!)
    Mesaj Sayısı 12,935
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    Bence killer öldü. Kaidonun huyudur tayfayı öldürüp kaptanı acı çeksin diye yaşatmak bilirsin.

8. Uchiha Itachi carpe diem

Uchiha Itachi (carpe diem)
    Mesaj Sayısı 10,388
    Üyelik Tarihi22 Şub 2015
    Oda işlemeden nova öldürmez sanki. Gerçi herife yüz çizmeye bile üşenmiş herif. :D

9. Mirai Üye

Mirai (Üye)
    Mesaj Sayısı 191
    Üyelik Tarihi17 May 2018
    Zoro ile vs attırmadan öldürmez onu Oda.

10. Monkey D. Dragon My Era... Begins!!!

Monkey D. Dragon (My Era... Begins!!!)
    Mesaj Sayısı 12,935
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    İşte ondan kıllanıyom daha çok. Adamın tayfası en çok üstüne düşünülmüş olan. Ölse ne sarar beee

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık