Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 910: Wano Ülkesi'ne Doğru

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çizimler benim içinde hep 2. 3. sırada yer alır.Bok gibi olmadığı sürece mükemmel olmasına gerek yok.Ha iyi çizimlere elbette hayır demem ama göze batmıcak seviyede olması yeterlidir.Benim için önemli olan işleniş.

Hikâyenin üzerinde en çok duran kişi benim forumda ama forumun çoğunluğu günlük hayatın stresini atabilmek adına sövüyor bana kalırsa. Misal @Eustass Captain Kidd 'ın hıncı kime belli değil. Tek diyebildiği şey bomboş bölüm. Ne diyeyim? Güzel bir manzaranın tadını çıkarttığınızı düşünün. Zaten karman çorman bölümler gelecek. O zaman yemeğinizi de yer, içkinizi de içersiniz.
Karman çorman bölümler gelince de bugün kötü verenlerin çoğu hakkını verecektir o bölümlerin.

Çizimler benim içinde hep 2. 3. sırada yer alır.Bok gibi olmadığı sürece mükemmel olmasına gerek yok.Ha iyi çizimlere elbette hayır demem ama göze batmıcak seviyede olması yeterlidir.Benim için önemli olan işleniş.
Ben çöpten çizim olsa bile okurum. Hikâyenin yeri o kadar önemlidir benim için. Yeter ki bir şeyler işlensin. Gel gör ki burada 900 bölümlük seriden bahsediyoruz. Bu adamın hikâyeyi işleyeceğini de biliyoruz zira bunu çok iyi beceriyor. Kendi ülkesini anlattığı için saygı duruşunda bulunuyor bir nevi bu çizimlerle.
Karman çorman bölümler gelince de bugün kötü verenlerin çoğu hakkını verecektir o bölümlerin.
Ben de onu diyorum işte. Her bölüm karman çorman mı olsun? Bunlar olağan bölümler. Her seferinde kendilerini heba ediyorlar, anlamıyorum. Bir hınç var da neye belli değil. :D Bölümde boş yerler var, yok değil ama bu kadar abartmaya da gerek yok.

Özellikle Sanji ölse sevinecek seviyeye geldim yani. Bu kadar densizlik, hadsizlik, şerefsizlik, namussuzluk vs. daha olamaz.

Luffy 'nin önünde Kaido, arkasında Bigmom'ın olduğunu düşünsenize. Luffy Bigmom'a "Kaido senden güçlü, beni onun öldürmesini tercih ederim." der. BigMom "Görürsün kim güçlü." deyip Kaido'ya saldırsa al sana ittifak. :)

Son arc dan sonra bende böyle bir beklenti içindeyim artık.Luffy nin eskisi gibi herşeye bodoslama girip dezavantajlı pozisyonlara girmemesini bekliyor insan, k.haki’de belli bir seviyeye geldi.
Hikaye böyle devam edecekse,luffynin gücünün bir önemi kalmıyor,bunu savunmuyorum yanlış anlama,bende bu şekilde birşey bekliyorum ama luffynin ayrılması ve başına birşey gelmesi lazımsa,oda bu gücü komple kapatır,böylede ilerler

Bölüm çok iyi değil bence de. Sonuçta arc girisleri böyle oluyor. Luffy reyiz var yoksa bu bölüm çekilmez.:) Savunmaya gerek yok yani.

Sen önce Im gibi birini tanıtır ardından orada keser bilmem kaç yıldır beklenen Zoro'lu bölüme geçersin insanlar acaba bu iki çok merak edilen taraftan hangisi gösterilecek diye bekler ama karşılarına ne çıkar ? Artık gına gelen ayrılmalar, Sanji'nin sapıklıkları, Luffy'nin ahmaklıkları vesaire.

Yani bölüme olan öfkenin temel sebebi Oda'nın yerinde durmayan zıplamaları, yoksa sıradan bir bölüm işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık