Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 910: Wano Ülkesi'ne Doğru

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Naruto'daki Jiraiya da sapıktı, ama Sanji kadar abartılı değildi. Gerektiği zaman ciddileşebiliyor, kadınlara falan saldırabiliyordu. Ayrıca Sanji'nin aksine sahneleri falan güldürüyordu.

Sanji 2 yıl önce bu kadar değildi de, 2 yıl sonra oda tarafından sadece rezil edilmek için kullanılıyor, bir zamanlar sevdiğim karakter ne hallere geldi :(

Ben Sanji'ye sinir bozucu demiştim spoilerda, çok az söylemişim. Lanet sapık pislik herif. Bunun üzerinden o kadar panel harcayan Oda'nın da..... Gazete bile okuyamıyorlar doğru düzgün, bir şey öğrenirdik bari. Böyle de boş muhabbet yaptırılmaz ki. Boş muhabbeti Sanji'ye ittifakı anlatmak için yapsan anlarım. Hiçbir şeyden çakmayan Carrot'a laf anlatmaya çalışsan gene bir nebze anlaşılır. Çizimler için orta olsun bari.

Öğrenememiş naparsın. :)

Adamın bu arka ne kadar özen gösterdiği sadece şu bölümün çizimlerinden belli ama neyse boş bölüm.
Çizim dediğin bir manga için meze olsun. Oda bize genellikle güzel mezeler sunabiliyor ama ana yemekte uzun zamandır sıkıntı var. Bu bölümde meze harici bir şey yok. Bak ana yemeğin yanında gelen içkiden hiç bahsetmiyorum. O hiç gelmedi.

çizimi iyi diye güzel mi dememiz lazım bölüme ? Bomboş bir bölüm.
Çizim dediğin bir manga için meze olsun. Oda bize genellikle güzel mezeler sunabiliyor ama ana yemekte uzun zamandır sıkıntı var. Bu bölümde meze harici bir şey yok. Bak ana yemeğin yanında gelen içkiden hiç bahsetmiyorum. O hiç gelmedi.
Hikâyenin üzerinde en çok duran kişi benim forumda ama forumun çoğunluğu günlük hayatın stresini atabilmek adına sövüyor bana kalırsa. Misal @Eustass Captain Kidd 'ın hıncı kime belli değil. Tek diyebildiği şey bomboş bölüm. Ne diyeyim? Güzel bir manzaranın tadını çıkarttığınızı düşünün. Zaten karman çorman bölümler gelecek. O zaman yemeğinizi de yer, içkinizi de içersiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık