Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen, yediği içtiği ayrı gitmeyen adamların arasında hala gizli saklı şey bulundurur bu Oda :(

@Smoker İngilizce ve Türkçe çevirileri okurken bir şey dikkatimi çekti.İngilizce çevirideki ''Heavenly Trıbute, Clean Money And Dirt Money'' gibi bazı kelimeler koyu olarak yazılmış. Acaba bu şekilde yazılması orjinalinde de koyu olarak yazılmasından mı kaynaklı?
Ona atıf var zaten. Korsanlıktan gelen para için kirli para diyor Marco, Nekomamushi de arada fark yok diyor.

Şu tıp bölümler arttıkça Oyaji nin hem adamlığı anlaşılıyor hemde nasıl bir canavar olduğu ortaya çıkıyor. Benim buradan kokladigim şey Yonkou düzeninin arasında Oyaji en ayrı seviyede, Shanks çok başka yerde. Big Mom ve Kaido ise organizasyonları ile korkutucu duruyor. Şu anda Karasakal benim için gizli tarih ve Beyazsakalin tüm geçmişi dişında en merakla beklediğim şey. Nasıl bir güce kavuştu bu Karasakal ve Luffy buraları sivayarak geçtikten sonra gerçekten 1e1 nasıl durduracak bunu? Benim için bundan sonraki her bölüm buna hazırlık olacak. Wanoda diğer arklara farkla bir şey olmaz. Yakalanma,mücadele , Luffy in Kaido out. Run Luffy Run olur. Belki ittifak üyelerinden 1-2 si ölebilir. Bu ark sonunda inanıyorum ki Dragon,Luffy tam anlamıyla oturup konuşarak ittifak kuracak. Dragonun ağzından Beyazsakali ve gizli tarihi dinlesek çok güzel olur. Not= Zoro adamdır, Aşçı ile bir tutmayalim
Okuyorum, okuyorum güzel güzel gidiyordu, koyu kısma kadar. Hani merak ediyorum, bunu yazmana neden olan olay nedir, bulamıyorum:hoo:Bir de kime göre, neye göre karar verden bu Sanji-Zoro ayrımını. Onu da yaz da öğrenek:/

Bölümü kendi içinde değerlendirecek olursak iyi ya da çok iyi demek mümkün fakat Reverie'nin, bu bölümün son sayfasındaki kesiş gibi kesilmesi hoş olmadı. Bu bölüme bakışı isteseniz de istemeseniz de etkiler.

Spoilersız okudum bölümü ve keşke başka bölüme denk gelseydi diye düşündüm. İyi vereyim en iyisi.

Oda'nın "lurking legend" derken kast ettiğinin Rox olduğu belli oldu zannımca. Wb ile bağlantısı da çıktı ne de olsa.

Oda Wano kısmın çok güzel çizmiş. Şehrin tasarımı pek hoşuma gitmedi ama üzerine emek harcadığı belli. Müziğin eşliği, perdelerin kalkması gibi gibi. Tayfa da epey hoş çizilmiş. Havası bir başkaydı.

Son olarak Marco reyiz.

Zoro'nun girişi çok efektif olsa da Wano'da kılıcı kürdan yapan adamlar çıkacaktır.

Bir de eskiden çok konuşuldu ama bu bölüm konuşuldu bilmiyorum Mihawk'ın Wano'ya hiç gelmediği iddiası vardı. En iyi unvanına Wano dahil değil diye epey tartışılmıştı. Onu da öğreniriz yakında.

Bir de eskiden çok konuşuldu ama bu bölüm konuşuldu bilmiyorum Mihawk'ın Wano'ya hiç gelmediği iddiası vardı. En iyi unvanına Wano dahil değil diye epey tartışılmıştı. Onu da öğreniriz yakında.
Dört gözle onu bekliyorum ama bence gelmemiş olarak göreceğiz, önce bir seviyesi sarsılacak Reis'in sonra öğrencisi buradaki en güçlüyü yenip Mihawk etmezsiniz diyecek :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık