Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hacım ne diyeyim sana umarım luffy tez zamanda yonko indirir. :bilmem:
Ben ne yazmışım, sen ne yazmışsın.

@RedTeroR

Pardon Ferit, iki üç tane çöpe karşı shov yaptığı için Zoro'yu sizin gibi övmemek bizim yanlışımız. Sahne karizma eyvallah. Zoro bıçakla adam kesti? Hiçbirimizin beklemeyeceği bir şeyi yaptı Zoro. Forumun %99'u zaten Zoro'nun bıçakla da olsa slash atabileceğini savunurdu bana kalırsa.

Ben ne yazmışım, sen ne yazmışsın.

@RedTeroR

Pardon Ferit, iki üç tane çöpe karşı shov yaptığı için Zoro'yu sizin gibi övmemek bizim yanlışımız. Sahne karizma eyvallah.
Çöp olduklarını nereden çıkardın ? Zoro Reis en son Pika'yı yendiğinde o da çöp olmuştu sonra öyle kaldı gariban :hhh:

Zoro o kadar rahat kesiyor ki milleti karşısına çıkana, güçlü yakıştırması bile yapılamıyor :a:

Bknz= Monet, Hody, Hyouzu, Pica

Son düzenleme:
Çöp olduklarını nereden çıkardın ? Zoro Reis en son Pika'yı yendiğinde o da çöp olmuştu sonra öyle kaldı gariban :hhh:

Zoro o kadar rahat kesiyor ki milleti karşısına çıkana, güçlü yakıştırması bile yapılabiliyor :a:

Bknz= Monet, Hody, Hyouzu, Pica
Evet zaten şu tekniğe aklı çıkacak olan Amiral seviyesi, Yonkou Komutanı seviyesi bir sürü adam vardır.

Evet zaten şu tekniğe aklı çıkacak olan Amiral seviyesi, Yonkou Komutanı seviyesi bir sürü adam vardır.
Tekniğe kimsenin aklı çıkmadı, tekniği neyle yaptığına ve bağlama bakman lazım.

Belli ki Oda bunun için iyice kasmış güzel bir sahne ayarlamış. Güç konusunda adamı aya uçurmadı kimse, sadece helal olsun hacı, sapsız pıçağla evi pıçağladı dedik :bilmem:

Tekniğe kimsenin aklı çıkmadı, tekniği neyle yaptığına ve bağlama bakman lazım.

Belli ki Oda bunun için iyice kasmış güzel bir sahne ayarlamış. Güç konusunda adamı aya uçurmadı kimse, sadece helal olsun hacı, sapsız pıçağla evi pıçağladı dedik :bilmem:
Vallaha ben şaşırmadım zaten yapabilecek seviyede olması lazım. Zoro çıplak elle yine kesme tekniği yapabilecek seviyedeydi iki yıl önce. Öyle değil mi? Sahne karizma. Ama evet orada dediğin gibi güç konusunda adamı aya uçurdunuz. Ben de aksini savundum basitçe olay bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık