Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marukooo tayço.Kral adam :sapkali:
Yanlız Topkek de devamlı Luffy ve Sanji gömüldü bu arc yeşilin gömülmesine engel olamazlar:a:
Siftahı açayım.Kılıcına 2dir sahip çıkamıyor nakaması kötü yola düşmüş kendisi çer çöp kesiyor peh peh peh.

Marco şimdi wanoya gelmeyecek mi ben öyle anladım diyor ki bunu bizimkine ilet demek ki gelmeyecek .. olmadı oda olmadı ... zoro ise aynı hiç değişmemiş insan uyar sakinliğini korur dk 1 hemen atılganlık yapıyor rol çalıyor olmadı zoro olmadı.. wano tam jp tarihinin yanması olacak .. tüm tayfa bir araya gelince aksiyon başlar ben kizarunun da geleceğini düşünüyorum şimdiden hayırlı olsun yeni arc kemerleri bağlayın en az 3.5 yıl sürer :D

Ahahaha bu adam Zoro ya aşık başka açıklaması olamaz :oleyo2:
Son sahne efsane yapacak bir şey yok, güzel çizmiş
Robin de baya tatlı olmuş he :utan:

Marcoyu görmek güzel ha amirallere yere öptürürken görmek daha güzel di ama şimdi :S

7-8 sayfa Neko-Marco konuştu, Luffy'nin ismi son sayfada bir defacık zikredildi. Hani ittifak, hani Marco'nun gelişi. :( Haftaya da Luff'ler Wano'ya girmiş olur. Ne Reverie ne de Marco'dan haber alırız. Taa ki Marco en lazım olduğunda gökten iner gibi Wano'ya indiğinde.

Evet yine diyorum Öldür sanjiyi öldür de kurtulalım.Zorodaki havaya bak tanıtım paneli bile çok güzel adam Ronin.bölümde en çok ilgimi çeken şey .Beyazsakalın küçüklüğünde sağındaki ağlayan kızla ,oturmuş çocuk ve solundaki kızgın çocuk çekti. Ağlayan kız shakki veya tsuru olabilir .Cocuklar shiki ,naguri belki crocus veya onla sake içen şapkalı belki goroseiden birileri .Bölüm çok güzel ama Sanji ölsün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık